Rekuperatory Thessla Green

Filtry

Włączone filtry:
  Producent
  Średnica króćców [mm]

  Categories

  Ostatnie Wpisy

  Rekuperatory Thessla Green

  Pokazuje 1 - 15 z 60 elementów

  Thessla Green jest polskim producentem central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Dzięki ideologii firmy, urządzenia w jej ofercie wyprodukowane zostały przy użyciu najnowocześniejszej technologii. Została ona opracowana przez własny zespół badawczy firmy. Jednym z najpopularniejszych produktów w ich ofercie są rekuperatory Thessla Green AirPack, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników.

  Rekuperator Thessla Green – technologia FPX w Twoim domu

  Zespół Thessa Green składa się z młodych, zaangażowanych specjalistów, którzy połączyli swoje siły z doświadczeniem ludzi, którzy założyli spółkę. Owocem tej współpracy są urządzenia, które uważane są za jedne z najwyższej jakości w swojej kategorii.

  Niezwykle ciekawą kwestią jest fakt, że wszystkie komponenty do rekuperatorów Thessla Green wykonywane są przy użyciu technologii 3D CAD/CAM przez maszyny CNC. Powoduje to niezawodna jakość produktów połączoną z relatywnie niskimi cenami.

  W naszej ofercie znajdą Państwo rekuperatory o różnych mocach przepływu strumienia powietrza. Wprowadzane na bieżąco unowocześnienia pozwalają wyeliminować wcześniejsze niedociągnięcia, dzięki czemu otrzymujemy produkt o naprawdę wysokiej jakości.

  Rekuperatory Thessla Green – łatwość użycia

  Dzięki modernizacji obudowy centrali wentylacyjnej, każdy użytkownik jest w stanie sam wymienić filtr bez konieczności rozkręcania budowy bądź używania jakichkolwiek narzędzi. W obudowie wykorzystano magnesy neodymowe, co sprawia, że centrala wciąż ma nienaganna szczelność.