Rekuperatory Thessla Green

Pokazuje 1 - 15 z 60 elementów

Thessla Green jest polskim producentem central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła. Dzięki ideologii firmy, urządzenia w jej ofercie wyprodukowane zostały przy użyciu najnowocześniejszej technologii. Została ona opracowana przez własny zespół badawczy firmy. Jednym z najpopularniejszych produktów w ich ofercie są rekuperatory Thessla Green AirPack, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników.

Rekuperator Thessla Green – technologia FPX w Twoim domu

Zespół Thessa Green składa się z młodych, zaangażowanych specjalistów, którzy połączyli swoje siły z doświadczeniem ludzi, którzy założyli spółkę. Owocem tej współpracy są urządzenia, które uważane są za jedne z najwyższej jakości w swojej kategorii.

Niezwykle ciekawą kwestią jest fakt, że wszystkie komponenty do rekuperatorów Thessla Green wykonywane są przy użyciu technologii 3D CAD/CAM przez maszyny CNC. Powoduje to niezawodna jakość produktów połączoną z relatywnie niskimi cenami.

W naszej ofercie znajdą Państwo rekuperatory o różnych mocach przepływu strumienia powietrza. Wprowadzane na bieżąco unowocześnienia pozwalają wyeliminować wcześniejsze niedociągnięcia, dzięki czemu otrzymujemy produkt o naprawdę wysokiej jakości.

Rekuperatory Thessla Green – łatwość użycia

Dzięki modernizacji obudowy centrali wentylacyjnej, każdy użytkownik jest w stanie sam wymienić filtr bez konieczności rozkręcania budowy bądź używania jakichkolwiek narzędzi. W obudowie wykorzystano magnesy neodymowe, co sprawia, że centrala wciąż ma nienaganna szczelność.

Co wyróżnia rekuperatory Thessla Green?

Rekuperatory Thessla Green są zaprojektowane w taki sposób, aby były energooszczędne i efektywne w odzyskiwaniu ciepła. Modele zawierają innowacyjne rozwiązania technologiczne, które zwiększają komfort systemu wentylacyjnego. Oczyszczają powietrze z dokładnością do prawie 100%, a do tego pozbywają się z niego zanieczyszczeń. Można zamontować je wszędzie, a sama instalacja nie wymaga nadmiaru czasu. Wszystkie urządzenia Thessla Green są zaprojektowane z myślą o łatwej obsłudze i konserwacji.

Ile kosztują rekuperatory Thessla Green?

Koszty rekuperatorów mogą się różnić w zależności od modelu, parametrów technicznych i dodatkowych funkcji. W ofercie znajdziesz konkurencyjne ceny oraz najnowsze modele urządzeń. Koszt pojedynczej jednostki zaczyna się już od 10 000 złotych. Aby uzyskać najdokładniejsze informacje na temat kwot, zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi. Razem pomożemy Ci wybrać sprzęt, który w pełni zaspokoi Twoje potrzeby.

Czy rekuperatory Thessla Green mogę obsługiwać za pomocą aplikacji?

Najnowsze technologicznie urządzenia wyposażone są w zaawansowane sterowanie, a niektóre z modeli obsługiwać można za pomocą dedykowanych aplikacji. To umożliwia zdalne monitorowanie i kontrolowanie parametrów systemu, co jest wygodne dla użytkowników. Aby sprawdzić, czy sterowanie z poziomu smartfona konkretnym modelem rekuperatora Thessla Green jest możliwe, wystarczy zerknąć w dane szczegółowe lub skonsultować się z przedstawicielem naszej firmy.