Filtry

Włączone filtry:
  Klasa chłodzenie/grzanie
  Sezonowa klasa efektywności grzewczej - Temperatura wody 35°C
  Sezonowa klasa efektywności grzewczej - Temperatura wody 55°C
  Zakres pracy - Chłodzenie [ °C ]
  Zakres pracy - Grzanie [ °C ]

  Categories

  Ostatnie Wpisy

  Pompy ciepła 

  Pokazuje 1 - 15 z 215 elementów

  Pompy ciepła to urządzenia, które pozwalają w prosty sposób przechodzić z trybu ogrzewania do trybu chłodzenia w naszym domu i otoczeniu. Dzięki sprawnemu działaniu możemy z łatwością dostosować temperaturę powietrza do naszych indywidualnych preferencji. Pompy ciepła gwarantują całoroczny komfort ogrzewania i chłodzenia powietrza w dowolnym momencie, w odpowiedzi na aktualne potrzeby mieszkańców domu.

  Dlaczego warto mieć pompę ciepła?

  Jeżeli budynek, w którym chcemy zainstalować pompę ciepła nie posiada dostępu do sieci gazociągowej, pompa będzie zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem spośród dostępnych na rynku. Wyklucza ona problemy dotyczące ceny energii, kosztów eksploatacji. Wykorzystuje się je nie tylko jako główne źródło ciepła, ale także jako instalację uzupełniającą. Pompy ciepła umożliwiają również ochładzanie pomieszczeń w razie potrzeby.

  Zalety pompy ciepła

  Niezaprzeczalną zaletą korzystania z pompy ciepła jest bardzo duża oszczędność energii, gdyż jedynie jednostka sprężarki wymaga zasilania. Poza tym pompy ciepła korzystają z energii z otoczenia domu, co pozwala na ekologiczny sposób pozyskiwania energii.

  Dodatkowo pompy ciepła są urządzeniami niezwykle łatwymi w obsłudze. Zazwyczaj wyposażone są w sterownik, który udziela wszelkich informacji, których w danym momencie potrzebujemy do ustawienia odpowiednich parametrów.

  Jeżeli nie wiesz, którą pompę ciepła wybrać, koniecznie skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy pomogą Ci w dokonaniu wyboru.