Dostawa

Zamawiając towary w naszym sklepie za pośrednictwem strony internetowej, zyskują Państwo gwarancję dostarczenia zamówienia przez profesjonalną firmę kurierską.

Uwaga! Zamawiając dowolny klimatyzator z naszego sklepu, otrzymują Państwo darmową dostawę!

W przypadku towarów, które nie są klimatyzatorami, cennik wysyłki ustalany jest indywidualnie w zależności od wagi oraz wymiarów produktu, w porozumieniu z Klientem.

Dzięki naszemu systemowi obsługi zamówień są Państwo informowani na każdym etapie realizacji zlecenia, co pozwala zaplanować moment dostawy. Otrzymują Państwo numer listu przewozowego oraz kontakt do lokalnego przewoźnika, a dalsze informacje takie jak godzina dostarczenia są zależne od firmy kurierskiej. Jako firma, dokładamy wszelkich starań, aby produkty opuszczały nasz magazyn zapakowane w taki sposób, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa podczas transportu, dzięki czemu zostaną dostarczone w nienaruszonym stanie.

Ważne informacje

  • Przesyłki, w zależności od odległości, dostarczane są w ciągu 2-5 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia;
  • Dla pewności, po dostarczeniu przesyłki koniecznie sprawdź jej zawartość;
  • Jeżeli widzisz, że paczka jest uszkodzona, koniecznie wypełnij formularz reklamacji lub niezwłocznie zgłoś szkodę!
  • W przypadku, gdy waga przesyłki przekracza 31 kg, kurier nie jest zobowiązany do wniesienia jej na górę.

Zapewniamy dostawę dostosowaną do Państwa wymagań

W trosce o Państwa zdrowie, w związku z aktualną sytuacją, dbamy o to, aby wszystkie przesyłki nadawane przez naszą firmę miały możliwość wybrania bezkontaktowej dostawy.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.