Klimatyzatory multi zewnętrzne

Pokazuje 1 - 15 z 58 elementów

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką ofertę jednostek zewnętrznych multi, inaczej zwanych agregatami. Pozwalają one na instalację klimatyzacji typu multi, czyli instalację, która obejmuje kilka jednostek wewnętrznych podłączonych do jednej jednostki zewnętrznej. Urządzenie tego typu może zostać umieszczone w dowolnym miejscu budynku, np. na balkonie, na dachu lub ścianie budynku.

Do czego służy agregat?

Agregat pozwala na podłączenie kilku jednostek wewnętrznych klimatyzacji w naszym domu. Mogą to być urządzenia różnego typu, np. ścienne, kasetonowe, podłogowe itd. Jednostki zewnętrzne inaczej nazywamy również skraplaczem, gdyż służą one do odprowadzania skroplonej pary wodnej, która wytwarza się podczas pracy jednostki wewnętrznej.

Klimatyzatory multi – gdzie je stosować?

Klimatyzatory typu multi idealnie sprawdzą się w każdym budynku, który posiada kilka pomieszczeń, ale niekoniecznie możemy pozwolić sobie na instalację wielu jednostek zewnętrznych. Jeden agregat pozwala na umieszczenie go w miejscu niewidocznym tak, aby nie ingerował on w wygląd budynku. Dodatkowo taki system klimatyzacji pozwala na sterowanie urządzeniem za pomocą jednego sterownika lub np. łącza Wi-Fi z poziomu smartfona. Dzięki temu obsługa urządzeń jest dużo łatwiejsza.

Jaki klimatyzator wybrać?

W zależności od naszych indywidualnych potrzeb, a także możliwości w naszych pomieszczeniach, możemy postawić na różne typy klimatyzacji. W domach najlepiej sprawdzają się klimatyzatory ścienne, które obecnie są jednymi z najbardziej nowoczesnych propozycji na rynku. Dzięki szerokiej gamie opcji i rozwiązań technologicznych możemy zmieniać tryb oraz głośność pracy, a także korzystać z dodatkowych opcji, które pozwalają poprawić jakość naszego powietrza.

W lokalach użytkowych bardzo dobrze sprawdza się klimatyzatory kasetonowe, które pozwalają na bardzo szeroki nawiew obejmujący całe pomieszczenie. Warto dodać, że zarówno urządzenia ścienne, jak i kasetonowe mogą być instalowane w systemie multi. W razie wszelkich pytań i wątpliwości skontaktuj się z obsługą naszego sklepu CzystyKlimat.pl!