Klimatyzatory ścienne Haier

Pokazuje 1 - 15 z 40 elementów

Klimatyzatory ścienne Haier

Marka Haier od kilku lat jest jednym z liderów na światowym rynku sprzedaży inteligentnych klimatyzatorów. Jej początki sięgają 1984 roku. Od kiedy w Chinach rozpoczęto produkcję urządzeń marki Haier, cieszą się one rosnącym uznaniem na rynku klimatyzacji.

Producent za główny cel obrał sobie dogłębne zrozumienie potrzeb swoich Klientów, aby móc wdrażać innowacje, które zaspokoją ich oczekiwania. Urządzenia Haier wyróżniają się bardzo niskim współczynnikiem awaryjności, a także cichą pracą (od 15 dB) i intuicyjnym sposobem sterowania.

Dlaczego warto wybrać klimatyzatory ścienny Haier?

Urządzenia marki Haier są dostosowane do najnowszych zaleceń Unii Europejskiej dotyczących ochrony środowiska. Wykorzystuje się w nich nowoczesny czynnik chłodniczy R32, a ich praca bazuje na sprężarce rotacyjnej. Dzięki tej technologii firma stworzyła urządzenia wydajne i energooszczędne, które pobierają nawet 67% mniej prądu. Dodatkowo fabryki wyposażone są w nowoczesne linie produkcyjne, które niwelują emisję gazów cieplarnianych.

Dodatkowo urządzenia Haier wyposażone są w specjalne rozwiązania, które odpowiadają za obniżenie emisji hałasu podczas ich pracy. Tym samym mogą szczycić się mianem jednych z najcichszych na rynku. Każdy model posiada wbudowaną technologię, która umożliwia intuicyjne i łatwe obsługiwanie klimatyzatora.

W naszym sklepie CzystyKlimat.pl znajdziesz szeroką ofertę klimatyzatorów ściennych Haier, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Skontaktuj się z naszym działem obsługi Klienta, aby uzyskać więcej informacji.

Najważniejsze funkcje klimatyzatorów ściennych Haier

 

haier-klimatyzacja.jpgTayga PlusRevive PlusPearl PlusNordic Flexis PlusFlexis PlusArctic Expert PlusExpert PlusJade Plus
Wi-Fitak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpg
Auto żaluzje
Jonizator
+8 stopnitak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpg
I Feeltak.jpgtak.jpgtak.jpg
Grzałka tacytak.jpgtak.jpg
Grzałka sprężarki
Lampa UVtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpg
Kontrola wilgotności
Technologia AI
Czujnik ruchutak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpg
Zaawansowane oczyszczanietak.jpgtak.jpgtak.jpg