Pompy ciepła Lg 

Pokazuje 1 - 15 z 27 elementów

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem pompy ciepła marki LG, to dobrze trafiłeś. W naszym sklepie znajdziesz pompy, w których wykorzystywana jest najnowsza technologia.

Inteligentne pompy ciepła wykorzystują energię odnawialną. Służą do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń oraz podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Pompy ciepła LG posiadają wiele plusów, ale jednym z największych jest wykorzystywanie w większości energii z powietrza oraz w małym stopniu z energii elektrycznej. Są więc idealną alternatywą dla kotłów olejowych i gazowych – do minimum ograniczają emisję CO2.

Co więcej, pompy ciepła są kilka razy bardziej efektywne od kotła. Oszczędności są większe wraz ze wzrostem częstotliwości użytkowania.

Jakie pompy ciepła LG znajdziesz w ofercie? 

Do wyboru masz wiele modeli pomp ciepła LG, takich jak:

  •          HM051M
  •          HM071M
  •          HM091M
  •          HU051MR/HN0916M
  •          HU071MR/HN0916M… i inne.

Każde z nich posiada swoje zalety i w innym stopniu pomaga Ci oszczędzać i efektywniej wykorzystywać energię, służącą do grzania, chłodzenia i przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

Pompy ciepła LG możesz montować nie tylko w nowo wybudowanych obiektach, ale także wykorzystać w już wcześniej istniejących, gdzie użytkuje się stare kotły. Warto je wymienić, ponieważ są kotły mało efektywne w porównaniu z pompami ciepła – wykorzystują więcej energii i są droższe w użytkowaniu.

Pompy ciepła LG wyróżniają się między innymi wysoką efektywnością energetyczną, świetną wydajnością przy niskich temperaturach oraz szerokim zakresem działania.