Pompy ciepła Lg 

Pokazuje 1 - 15 z 27 elementów

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem pompy ciepła marki LG, to dobrze trafiłeś. W naszym sklepie znajdziesz pompy, w których wykorzystywana jest najnowsza technologia.

Inteligentne pompy ciepła wykorzystują energię odnawialną. Służą do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń oraz podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Pompy ciepła LG posiadają wiele plusów, ale jednym z największych jest wykorzystywanie w większości energii z powietrza oraz w małym stopniu z energii elektrycznej. Są więc idealną alternatywą dla kotłów olejowych i gazowych – do minimum ograniczają emisję CO2.

Co więcej, pompy ciepła są kilka razy bardziej efektywne od kotła. Oszczędności są większe wraz ze wzrostem częstotliwości użytkowania.

Do wyboru masz wiele modeli pomp ciepła LG, takich jak:

  •          HM051M
  •          HM071M
  •          HM091M
  •          HU051MR/HN0916M
  •          HU071MR/HN0916M… i inne.

Każde z nich posiada swoje zalety i w innym stopniu pomaga Ci oszczędzać i efektywniej wykorzystywać energię, służącą do grzania, chłodzenia i przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

Pompy ciepła LG możesz montować nie tylko w nowo wybudowanych obiektach, ale także wykorzystać w już wcześniej istniejących, gdzie użytkuje się stare kotły. Warto je wymienić, ponieważ są kotły mało efektywne w porównaniu z pompami ciepła – wykorzystują więcej energii i są droższe w użytkowaniu.

Pompy ciepła LG wyróżniają się między innymi wysoką efektywnością energetyczną, świetną wydajnością przy niskich temperaturach oraz szerokim zakresem działania.