Pompy ciepła Kaisai 

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Pompy ciepła marki Kaisai to jedne z flagowych produktów w kategorii nowoczesnych oraz alternatywnych urządzeń grzewczych, wykorzystujących odnawialne i ekologiczne źródła energii, pozwalających jednocześnie chronić środowisko naturalne, jak i odczuwalnie zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie oraz prąd. Wyróżnia je najwyższa jakość, solidność wykonania oraz rozsądne ceny, które wahają się w zależności od konkretnej mocy urządzenia, dobieranej indywidualnie do metrażu domu bądź innego budynku, w którym planuje się montaż takiego urządzenia.

Co wyróżnia pompy ciepła firmy Kaisai?

 

Kaisai to nasza polska i rodzima marka, która swoją działalność opiera w dużej mierze również na współpracach międzynarodowych, co przekłada się na najnowocześniejsze i innowacyjne podejście do tematu oraz czerpanie inspiracji od znanych i cenionych światowych producentów, głównie z Japonii, Chin, czy Stanów Zjednoczonych. W tworzeniu pomp ciepła, klimatyzatorów i kurtyn powietrza nie ma sobie równych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu oferuje solidne i bezawaryjne pompy ciepła, które w niezmienionym stanie świetnie posłużą przez wiele kolejnych lat.

Pompy ciepła Kaisai to świetny wybór zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i dla budynków firmowych, czy instytucji użyteczności publicznej. Mogą występować w wersji split lub monoblok, czyli być montowane zarówno wewnątrz (na przykład w pomieszczeniu gospodarczym), jak i na zewnątrz danego budynku. Oczywiście są to pompy, które można z powodzeniem połączyć z już posiadaną instalacją fotowoltaiczną. Szeroki wybór w zakresie mocy urządzenia, wysoka klasa energetyczna, duży zakres regulacji temperatury wody, inteligentne odszranianie, intuicyjny sposób sterowania, czytelny kolorowy wyświetlacz, odporny na korozję i uszkodzenia materiał, izolacja dźwiękoszczelna, amortyzacja i redukcja hałasu – to tylko niektóre z zalet, które sprawiają, że zdecydowanie warto się pompami od Kaisai zainteresować.

FAQ:

 

1. Czy pompy ciepła KAISAI są dobre?

Zdecydowanie tak. Kaisai to jeden z wiodących producentów pomp ciepła i innych urządzeń grzewczych oraz chłodzących, zarówno na rynku polski, jak i zagranicznym.


2. Z jakiego kraju pochodzi firma KAISAI?

Kaisai to marka stworzona przez polską firmę Klima-Therm, założoną w 1996 roku, która swoje produkty branży HVAC (nowoczesne urządzenia grzewcze, klimatyzujące i wentylujące) dystrybuuje nie tylko w Polsce, ale również i na rynku międzynarodowym.


3. Jaka moc pompy ciepła do domu 120m2?

Moc pompy ciepła zależeć będzie nie tylko od powierzchni domu, ale również jego izolacji termicznej. Zachęcamy do kontaktu celem indywidualnej oceny zapotrzebowania i doboru optymalnego sprzętu. Zasadniczo pompa o mocy maksymalnie 4,5-6 kW powinna być tutaj idealnym wyborem.