Filtry

Włączone filtry:
  Producent
  Klasa chłodzenie/grzanie
  Wi-Fi
  Sezonowa klasa efektywności grzewczej - Temperatura wody 35°C
  Sezonowa klasa efektywności grzewczej - Temperatura wody 55°C
  Zakres pracy - Chłodzenie [ °C ]
  Zakres pracy - Grzanie [ °C ]

  Pompy ciepła Gree 

  Pokazuje 1 - 15 z 22 elementów

  Pompy ciepła wykorzystują najnowszą technologię do ogrzewania budynków i wody użytkowej. Są one urządzeniami typu powietrze-woda, które cechują się nowoczesnością i szerokim zastosowaniem.

  Dzięki wyborowi pompy ciepła Gree zagwarantujesz sobie znaczną oszczędność pieniędzy oraz większą efektywność. Mało tego – będziesz bardziej przyjazny środowisku ze względu na mniejszą emisję zanieczyszczeń.

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz różne modele, które różnią się od siebie kilkoma cechami. To od Ciebie zależy wybór tego, który najlepiej odpowie na Twoje oczekiwania. W odpowiednim wyborze może pomóc Ci nasz personel, który chętnie służy pomocą i radą.

  Pompy ciepła Gree to jeden z najbardziej energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań na rynku. Mało tego – są bardzo wygodne i proste w obsłudze. Dzięki zaawansowanej technologii oferują one wiele możliwości sterowania w zależności od bieżących potrzeb.

  Dla kogo przeznaczone są pompy ciepła Gree? Urządzenia te najbardziej sprawdzą się w nowopowstałych obiektach, np. w Twoim domu, ale też są świetną alternatywą dla starych kotłów. Kotły są mało efektywne oraz o wiele droższe w użytkowaniu, dlatego są nieopłacalne. Warto zastąpić je bezpieczną i sprawdzoną technologią oraz zadbać o swój portfel. Środowisko będzie Ci wdzięczne, a Ty będziesz mógł komfortowo zarządzać ogrzewaniem w swoim domu. Pompa nie zajmuje wiele miejsca, a je montaż nie jest skomplikowanym procesem.