Klimatyzatory podłogowe AUX

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Klimatyzator powinien być wydajnym i w pełni kompleksowym urządzeniem z wieloma możliwościami pod względem parametrów, aby móc jednocześnie ochładzać, czy nawet ogrzewać pomieszczenia. Klimatyzatory podłogowe AUX świetnie sprawdzą się we wszystkich typach pomieszczeń, ponieważ posiadają kompaktowe wymiary i bardzo elastyczne rozwiązania montażowe. Zapewniają przede wszystkim wysoki komfort w pełni zaaklimatyzowanego pomieszczenia.

Komfort i szybkie chłodzenie pomieszczenia

Do najważniejszych zalet klimatyzatorów podłogowych AUX jest fakt, że jednostka podłogowa została wyposażona w poziome i pionowe żaluzje, które są w pełni ruchome. Pozwala na wygodne i jednocześnie precyzyjne sterowanie kierunkiem nawiewu emitowanego powietrza z urządzenia. Zapewnia to zatem bardzo dobrą dystrybucję powietrza, a dodatkowo odpowiedni rozkład temperatury. Dlatego też poprzez równomierne żaluzje, które rozprowadzają powietrze, skutecznie eliminują wahania temperatur, zapewniając szybkie i wygodne chłodzenie. Klimatyzatory podłogowe AUX charakteryzują się tym, że szybko docierają ze schłodzonym powietrzem do wszystkich miejsc w pomieszczeniu.

Uniwersalny i estetyczny wygląd klimatyzatora

Większości osób zależy na funkcjonalnym i w pełni dopasowanym urządzeniu do potrzeb oraz rodzaju pomieszczenia. Jednak design takiego klimatyzatora również jest istotny, przez co nie psuje aranżacji wnętrza, czy nie zajmuje dużo miejsca. Klimatyzatory podłogowe AUX znajdują swoje zastosowanie we wszystkich wnętrzach niezależnie od ich stylistyki czy rozmiaru. Ich montaż jest bardzo prosty i nie wymaga skomplikowanych działań, przez co urządzenia sprawdzą się w każdym typie przestrzeni – w domu, sklepie, biurze, mieszkaniu czy restauracji.