Rekuperatory Frapol

Pokazuje 1 - 15 z 20 elementów

Rekuperatory Frapol

Rekuperatory Frapol są jednym z ważniejszych elementów systemów wentylacji mechanicznej w każdym pomieszczeniu. Wentylacja budynków ma za zadanie wymianę zużytego powietrza w budynku na świeże, z zastosowaniem odpowiednich filtrów, aby powietrze, którym oddychamy było najwyższej jakości. Dzięki temu zapewniamy optymalne warunki życia dla wszystkich mieszkańców domu lub mieszkania.

Rekuperator to urządzenie, którego zadaniem jest maksymalny odzysk ciepła z powietrza, które jest wentylowane. Dodatkowo urządzenie dba o redukcję stężenia dwutlenku węgla w powietrzu, wilgoci oraz odzysk energii cieplnej (aż do 95%).

Czy opłaca się kupować rekuperator?

  1. Jeżeli planujesz założenie systemu wentylacji w Twoim domu lub mieszkaniu, koniecznie rozważ montaż rekuperatora, zwłaszcza, jeżeli korzystasz z wentylacji także w zimie. Poza korzyściami finansowymi, które będą płynąć z montażu rekuperatora, musimy również docenić zbawienny wpływ na mikroklimat panujący w pomieszczeniu sprawiając, że oddychamy czystszym powietrzem, zarówno w lecie jak i w zimie.