Klimatyzatory ścienne Samsung

Filtry

Włączone filtry:
  Producent
  Klasa chłodzenie/grzanie

  Categories

  Ostatnie Wpisy

  Klimatyzatory ścienne Samsung

  Pokazuje 1 - 15 z 18 elementów

  Samsung jest producentem klimatyzatorów ściennych, który ma duże doświadczenie na rynku systemów klimatyzacyjnych. Głównym założeniem Samsunga jest dostarczenie Klientom produktów, które będą przyjazne środowisku, ale także użytkownikom. Nowoczesne rozwiązania technologiczne powodują, że urządzenia klimatyzacyjne są w stanie rozprowadzić powietrze po całym pomieszczeniu skutecznie i szybko nie zużywając jednocześnie dużej ilości energii.

  Klimatyzator ścienny Samsung – zaufaj specjalistom

  Inżynierowie projektujący urządzenia marki Samsung wdrażają nieustannie rozwiązania, których zadaniem jest niwelowanie negatywnego wpływu na środowisko. Dzięki temu w klimatyzatorach Samsung można znaleźć czynnik chłodniczy R32, które pozwala redukować emisje gazów cieplarnianych.

  Klimatyzatory Samsung zapewniają również komfortowe użytkowanie w domach i mieszkaniach. Dzięki innowacyjnej technologii rozprowadzają powietrze równomiernie, a jednocześnie posiadają szereg opcji ułatwiających korzystanie z nich. Jedną z takich możliwości jest sterowanie klimatyzatorem z poziomu smartfona przy pomocy funkcjonalnej aplikacji SmartThings. Z tego powodu konfiguracja dowolnych ustawień lub trybów jest niezwykle prosta i przyjemna, a także możliwa z dowolnego miejsca w naszym domu.

  Klimatyzatory Samsung – elegancki design i wiele możliwości

  Urządzenia marki Samsung posiadają przyjemny i nowoczesny wygląd, który będzie pasował do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Ponadczasowa biel nie będzie przytłaczała żadnego wnętrza, a innowacyjne opcje pomogą poprawić jakość powietrza w Twoim otoczeniu.