Klimatyzatory ścienne Samsung

Pokazuje 1 - 15 z 18 elementów

Samsung jest producentem klimatyzatorów ściennych, który ma duże doświadczenie na rynku systemów klimatyzacyjnych. Głównym założeniem Samsunga jest dostarczenie Klientom produktów, które będą przyjazne środowisku, ale także użytkownikom. Nowoczesne rozwiązania technologiczne powodują, że urządzenia klimatyzacyjne są w stanie rozprowadzić powietrze po całym pomieszczeniu skutecznie i szybko nie zużywając jednocześnie dużej ilości energii.

Klimatyzator ścienny Samsung – zaufaj specjalistom

Inżynierowie projektujący urządzenia marki Samsung wdrażają nieustannie rozwiązania, których zadaniem jest niwelowanie negatywnego wpływu na środowisko. Dzięki temu w klimatyzatorach Samsung można znaleźć czynnik chłodniczy R32, które pozwala redukować emisje gazów cieplarnianych.

Klimatyzatory Samsung zapewniają również komfortowe użytkowanie w domach i mieszkaniach. Dzięki innowacyjnej technologii rozprowadzają powietrze równomiernie, a jednocześnie posiadają szereg opcji ułatwiających korzystanie z nich. Jedną z takich możliwości jest sterowanie klimatyzatorem z poziomu smartfona przy pomocy funkcjonalnej aplikacji SmartThings. Z tego powodu konfiguracja dowolnych ustawień lub trybów jest niezwykle prosta i przyjemna, a także możliwa z dowolnego miejsca w naszym domu.

Klimatyzatory Samsung – elegancki design i wiele możliwości

Urządzenia marki Samsung posiadają przyjemny i nowoczesny wygląd, który będzie pasował do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Ponadczasowa biel nie będzie przytłaczała żadnego wnętrza, a innowacyjne opcje pomogą poprawić jakość powietrza w Twoim otoczeniu.

Najważniejsze funkcje klimatyzatorów ściennych Samsung

klimatyzacja-daikin.jpgCebuWind-Free ComfortWind-Free AvantWind-Free Elite
Wi-Fitak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpg
Auto żaluzjetak.jpgtak.jpgtak.jpg
Jonizator
+8 stopni
I Feel
Grzałka tacy
Grzałka sprężarki
Lampa UV
Kontrola wilgotności
Technologia AI
Czujnik ruchutak.jpg
Zaawansowane oczyszczanietak.jpgtak.jpg