Klimatyzatory Haier

Klimatyzatory Haier

Pokazuje 1 - 15 z 112 elementów

Sprawdzone klimatyzatory marki Haier zajmują jedno z czołowych pozycji w rankingu inteligentnych urządzeń na świecie. Profesjonalne i solidne wykonanie zachwyca użytkowników swoją innowacyjnością i technologicznymi rozwiązaniami, które wpływają na maksymalny komfort użytkowania poprzez inteligentne sterowanie, a także ekologiczną i cichą pracę produktów Haier. Najwyższej jakości wykonanie wpływa na trwałość klimatyzatorów przez lata, o czym świadczy udzielana przez markę gwarancja.

Klimatyzator Haier – charakterystyka

Bogaty asortyment oferuje rozmaite rodzaje klimatyzatorów różniących się od siebie mocą oraz metrażem powierzchni, w której regulują temperaturę powietrza. Innowacyjne rozwiązania, które zostały zastosowane w klimatyzacji Haier, umożliwiają działanie kilku trybów pracy. Niezwykle ciche urządzenie poza trybem chłodzenia czy ogrzewania, usuwa zanieczyszczenia z powietrza i gromadzące się bakterie. Wbudowany ekologiczny czynnik chłodniczy redukuje również stratę energii, co pozytywnie wpływa na  mniejsze zużycie prądu. Nowoczesna technologia pozwala na sterowanie urządzeniem za pomocą Wi-Fi, co jest zdecydowanym udogodnieniem zwłaszcza dla przestrzeni biurowych.

Klimatyzator Haier – podsumowanie

Decydując się na kupno klimatyzacji marki Haier można mieć pewność, że urządzenie posłuży nam przez lata. Szeroka oferta produktów proponuje sprzęty zarówno do przestrzeni pokojowych, jak i biurowych. W zależności od oczekiwań i warunków, z łatwością dobierzesz dopasowaną do Twoich potrzeb klimatyzację, ze względu na bogaty asortyment producenta Haier.

FAQ:

Kto produkuje klimatyzatory Haier?

Choć Haier to chińska firma, nie ma ona nic wspólnego z typowymi „chińczykami”, o których krążą stereotypy, że działają krócej, niż przesyłka idzie do odbiorcy. Ponad 15 tysięcy modeli, w tym kilka tysięcy klimatyzacji i nieustająca produkcja potwierdza, że klimatyzatory Haier cieszą się zainteresowaniem. Dostarczane do prawie wszystkich krajów na świecie systemy chłodniczo-grzewcze są non stop ulepszane z zastosowaniem najnowszych technologii i inżynierii.

Co wyróżnia klimatyzatory Haier?

Klimatyzatory Haier to przede wszystkim obniżony poziom hałasu. Obniżenie hałasu do nawet 18 dB powoduje to, że mogą one być używane w również w nocy i poprawiać komfort powietrza przez cały rok, bez wyjątku. Różne tryby pracy zapewniają dostosowanie temperatury i wilgotności powietrza do indywidualnych preferencji każdej osoby. Klimatyzatory te cieszą się wysoką popularnością wśród użytkowników również dzięki swoim konkurencyjnym cenom.

Ile kosztuje klimatyzacja marki Haier?

Choć Haier nie należy do najtańszych, to ich klimatyzacje można znaleźć od nieco ponad 1000 złotych za jednostkę. Chcąc poznać całkowitą cenę, warto znać swoje zapotrzebowanie lub metraż pomieszczeń oraz ilość jednostek, które będą niezbędne. Dzięki takim informacjom nasi specjaliści będą w stanie dobrać najlepsze urządzenia. Dodatkowe funkcje, tryby grzania i chłodzenia oraz wiele innych dostępne są wśród naszych klimatyzatorów Haier.