Filtry

Włączone filtry:
  Producent
  Średnica wentylatora [ mm ]
  Spręż dyspozycyjny [ Pa ]

  Wentylatory kanałowe

  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

  Wentylatory kanałowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich podłączenie do systemu wentylacji było proste i szybkie. Montuje się je w pomieszczeniach takich jak chłodnie lub pomieszczenia z piecami, czyli wszędzie tam, gdzie występują skrajne temperatury, co pozwala na swobodną wymianę powietrza. Systemy wentylacji biorą również czynny udział w dbaniu o czystość powietrza w pomieszczeniach. Stosuje się je zarówno w domach, jak i pomieszczeniach przemysłowych.

  Gdzie stosuje się wentylatory?

  Wentylatory kanałowe Ferono znajdą swoje zastosowanie w wielu sytuacjach. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów możemy być pewni, że doskonale spełnią swoje zadanie. Idealnie nadadzą się do pomieszczeń, w których została zainstalowana instalacja grawitacyjna lub mechaniczna.

  Niezależnie od tego, na jakim efekcie nam zależy, nieodłączną zaletą wentylatora jest fakt, że nie powoduje on utraty ciepła, na którą narażone są budynki, zwłaszcza w zimie. Dodatkowo systemy wentylacji dbają o to, aby w pomieszczeniach była odpowiednia ilość świeżego powietrza.

  Ferono – producent wentylatorów

  Firma Ferono to jeden z czołowych producentów urządzeń oraz akcesoriów z branży HVAC. Na rynku wyróżnia się ona doskonałą jakością swoich produktów, a także zastosowaniem najwyższej technologii, która sprawia, że urządzenia świetnie radzą sobie w każdych warunkach. Każdy produkt i jego produkcja są zgodne z międzynarodowymi standardami, dzięki czemu marka reprezentuje najwyższy poziom świadczonych usług.