Klimatyzatory multi kanałowe

Pokazuje 1 - 15 z 27 elementów

Klimatyzatory multi kanałowe są rozwiązaniem przeznaczonym dla obiektów o średnim rozmiarze takich jak sklepy, biura lub małe magazyny. Umieszcza się je w przestrzeni międzystropowej, dzięki czemu jest on niewidoczny dla użytkowników, a tym samym nie ingeruje w wygląd pomieszczenia. Ze względu na konstrukcje, chłodne powietrze dostarczane jest za pomocą kanałów, dzięki czemu są one rozwiązaniem ekonomicznym. Klimatyzatory kanałowe są jednymi z najlżejszych propozycji na rynku. W naszym sklepie internetowym CzystyKlimat.pl znajdą Państwo szeroki wybór klimatyzatorów tego typu.

Klimatyzatory kanałowe – poznaj zalety

Klimatyzatory kanałowe posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Świetnie sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych. Posiadają wiele trybów pracy, w tym takie, które umożliwiają ciche funkcjonowanie urządzenia. Dzięki temu stanowią one nieinwazyjny sposób na świeże i chłodne powietrze w Twoim pomieszczeniu.

Klimatyzacja multisplit – czy warto?

Klimatyzacje multisplit są doskonałą alternatywą dla centralnego systemu klimatyzacji. Podczas gdy w tradycyjnych urządzeniach typu split musi mieć jedną jednostkę wewnętrzną odpowiadającą jednej jednostce zewnętrznej, tak technologia typu multisplit pozwala zastosować tylko jedną jednostkę zewnętrzną, niezależnie od tego ile urządzeń do niej podłączymy. Przydaje się to zwłaszcza tam, gdzie trudno jest uzyskać zgodę na montaż wielu jednostek na zewnątrz budynku lub nie chcemy tego robić np. ze względów estetycznych.