Klimatyzatory multi podłogowe

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Klimatyzatory multi podłogowe są idealnym połączeniem niewielkich, kompaktowych wymiarów z dużą wydajnością. Urządzenia tego typu są całkowicie zautomatyzowane, a do tego charakteryzują się cichą pracą. Będą idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy z wielu względów nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na montaż innego rodzaju klimatyzacji. W ofercie naszego sklepu CzystyKlimat znajduje się szeroka oferta klimatyzatorów podłogowych, dzięki czemu każdy odnajdzie odpowiednią propozycję dla siebie.

Klimatyzatory podłogowe – charakterystyka

Jednostki multi podłogowe dostępne w naszym sklepie charakteryzują się tym, że możemy zainstalować ich dowolną ilość przy jednoczesnym zastosowaniu tylko jednej jednostki zewnętrznej. Klimatyzatory podłogowe idealnie sprawdzają się tam, gdzie konieczne jest ograniczenie ingerencji np. w elewację lub nie ma możliwości instalacji ściennej klimatyzacji. Wyglądem bardzo przypominają klasyczne grzejniki, a dzięki umiejscowieniu ich pod oknami, działają w podobny sposób.

Klimatyzatory podłogowe są również w pełni zautomatyzowane, dzięki czemu ich obsługa jest łatwa i intuicyjna.

Jaki klimatyzator wybrać?

Na rynku mamy dostępne różne modele klimatyzatorów począwszy od modeli przenośnych, aż po klimatyzatory typu SPLIT. Jakie są między nimi różnice?

  • Urządzenia typu SPLIT charakteryzują się cichszą pracą,
  • Klimatyzatory SPLIT same odprowadzają powietrze, w przypadku urządzeń przenośnych musimy robić to za pomocą np. otwartego okna,
  • Klimatyzatory SPLIT zużywają mniej energii,
  • Klimatyzatory przenośne możemy używać w dowolnym pomieszczeniu.

Wybór pomiędzy nimi zależy w dużej mierze od indywidualnych potrzeb oraz preferencji każdego z naszych Klientów. W razie wątpliwości zapraszamy do skontaktowania się z nami za pomocą formularza.