Wentylatory osiowe

Wentylatory osiowe to urządzenia, które posiadają szeroką gamę zastosowań. Służą do napowietrzania takich miejsc jak garaże, magazyny, niewielkie sklepy przemysłowe, kuchnie oraz łazienki. Sprawdzają się zarówno w naszych domach i mieszkaniach, jak i pomieszczeniach przemysłowych, gdzie wymagana jest praca na najwyższych obrotach. Wentylatory osiowe są polecane wszędzie tam, gdzie wymagany jest cichy tryb pracy, przy jednoczesnej sporej wydajności.

Wentylatory osiowe Harmann – zastosowanie

Wentylatory osiowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić największą wydajność przy jednoczesnej prostej konstrukcji i cichym trybie pracy. Idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy instalacji, która nie zajmie dużo miejsca, ale spełni swoje zadanie. Wentylatory osiowe Harmann są wykonane z najwyższej jakości blachy stalowej, która pokryta jest farbą epoksydową. Całość napędza silnik z zewnętrznym wirnikiem wraz z puszką przyłączeniową.

Harmann – producent wentylatorów

Firma Harmann to połączenie niemieckiej jakości i niezawodności z innowacjami technologicznymi, których zadaniem jest wprowadzenie jak największej liczby unowocześnień do świata systemów wentylacji. Od wielu lat jest to niekwestionowany lider na rynku systemów wentylacji, który dostarcza swoje produkty zarówno do naszych domów i mieszkań, jak i branży przemysłowej. Firma jest laureatem wielu nagród i plebiscytów, co tylko potwierdza jej wyjątkowość i zaangażowanie w biznes. W naszym sklepie internetowych CzystyKlimat.pl znajdą Państwo szeroką ofertę produktów marki Harmann.