Akcesoria do klimatyzacji

Filtry

Włączone filtry:

  Akcesoria do klimatyzacji

  Pokazuje 1 - 15 z 62 elementów

  W tej kategorii sklepu CzystyKlimat.pl znajdziesz szeroką gamę akcesoriów do klimatyzacji, które pozwolą na ułatwienie obsługi urządzenia, a także pełną automatyzację jego pracy.

  Klimatyzator – jak sterować?

  Na rynku mamy dostęp do bardzo wielu rozwiązań, które pozwalają na sprawne i szybkie sterowanie klimatyzacją w naszym domu. Poniżej znajdziesz najpopularniejsze rozwiązania, a także krótki przegląd ich wad i zalet:

  • Sterownik przewodowy – umieszczamy go najczęściej na ścianie, pozwala ona na sterowanie klimatyzacją w danym budynku. Sterowniki przewodowe posiadają wiele opcji umożliwiających planowanie działania całego systemu klimatyzacji. Możemy za ich pomocą zaplanować cykl działania urządzeń, a także ustawić przypomnienie o wymianie filtrów. Sterowniki tego typu świetnie sprawdzają się w lokalach komercyjnych, biurach czy sklepach.
  • Sterownik bezprzewodowy – najczęściej jest on zaprojektowany w formie niewielkiego pilota, który posiada podstawowe funkcje, takie jak włączanie i wyłączanie, a także zmiana temperatury lub innych podstawowych ustawień. Jest to wygodna opcja, gdyż nie musimy zmieniać swojego położenia, aby dostosować działanie klimatyzatora do swoich potrzeb.
  • Sterowanie za pomocą aplikacji na smartfonie – coraz częściej stosowane rozwiązanie, zwłaszcza w nowszych urządzeniach oraz klimatyzatorach przeznaczonych typowo do użytku domowego. Wystarczy posiadać podpięte do sieci urządzenie, a sterowanie klimatyzacją możemy wykonać z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji.

  Akcesoria do klimatyzacji w sklepie CzystyKlimat

  W naszym sklepie internetowych znajdą Państwo również szeroką ofertę innych akcesoriów do klimatyzacji takich jak wszelkiego rodzaju wsporniki przydatne przy montażu lub wymienne filtry. Warto pamiętać, że nasza firma oferuje usługi montażu. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.