Klimatyzatory ścienne Aux

Pokazuje 1 - 15 z 40 elementów

Klimatyzatory ścienne cieszą się dużym zainteresowaniem oraz są często wybierane szczególnie do przestrzeni biurowych, niewielkich punktów usługowych czy sklepów. Są niewielkie i łatwe w montażu. Na rynku dostępnych jest wiele modeli tego typu klimatyzatorów, dlatego z powodzeniem każdy znajdzie wśród nich urządzenie na miarę własnych potrzeb. Nowoczesne klimatyzatory ścienne są również estetyczne i ładnie prezentują się w pomieszczeniach. Zazwyczaj można je zakupić w wariancie białym, srebrnym lub czarnym.

Dlaczego warto wybrać klimatyzatory ścienne AUX?

Marka AUX obecna jest na rynku systemów klimatyzacji od 1986 roku. Ich produkty charakteryzują się wyjątkowym, nowoczesnym wyglądem i niskim poziomem wytwarzanego hałasu. Dlaczego warto postawić na produkty tej firmy? Marka stawia na nieustanny rozwój oraz doskonalenie swoich produktów, dlatego wprowadza konkurencyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Dlaczego warto wybrać klimatyzatory ścienne?

Klimatyzatory ścienne są najczęściej wybierane do takich pomieszczeń jak biura, mieszkania czy punktu usługowe. Świetnie radzą sobie z regulacją temperatury w niedużych pomieszczeniach. Ich zaleta jest również prosty montaż. Większość nowej generacji jednostek tego typu zapewnia nam możliwość obniżania i podnoszenia temperatury w pomieszczeniu, a zarazem filtracji powietrza. Niektóre z nich pomagają również regulować wilgotność powietrza w pomieszczeniu. Sprawdź naszą ofertę i wybierz klimatyzator marki AUX

Najważniejsze funkcje klimatyzatorów ściennych Aux

Klimatyzacja AuxFreedom PlusQ-Smart PlusHalo DeluxeHaloQ-Smart Premium GreyQ-Smart PremiumJ-Smart ArtJ-Smart
Wi-Fitak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpg
Auto żaluzjetak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpg
Jonizator
+8 stopnitak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpg
I Feeltak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpg
Grzałka tacytak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpg
Grzałka sprężarki
Lampa UVtak.jpgtak.jpg
Kontrola wilgotności
Technologia AI
Czujnik ruchu
Zaawansowane oczyszczanie