Poradniki

     0 Comments
Oczyszczanie powietrza w domu – jak zacząć?

Oczyszczanie powietrza w domu – jak zacząć?

Coraz częściej zwracamy uwagę na jakość powietrza w miejscu, w którym przebywamy. Co więcej, zanieczyszczenie powietrza poprzez smog w miastach, jak i wsiach bardzo szkodzi naszemu zdrowiu. Zatem jak oczyszczać powietrze w domu? Przeczytaj przygotowany przez nas artykuł, a poznasz proste sposoby na oczyszczanie powietrza. Zastosuj je jak najszybciej i ciesz się świeżością wokół siebie!

     0 Comments
Jak oszczędzać przy pomocy pompy ciepła?

Jak oszczędzać przy pomocy pompy ciepła?

Jednymi z bardziej popularnych urządzeń grzewczych są pompy ciepła. Są przyjazne dla środowiska i jednocześnie wytrzymałe i efektywne w swoim działaniu. Warto także wiedzieć, że pompy ciepła przyczyniają się do oszczędności finansowych. Szacuje się, że rachunki są aż o 80% niższe niż za inne systemy grzewcze. Przeczytaj artykuł i sprawdź, jak zaoszczędzić przy pomocy pompy ciepła!

Pompa ciepła – koszty instalacji

Pompa ciepła – koszty instalacji

Pandemia mija, ale pojawiają się nowe zagrożenia oraz wyzwania. Bez dwóch zdań można stwierdzić, że aktualnie przychodzi nam się zmierzyć z ciągle pogłębiającym się kryzysem energetycznym, który negatywnie odbije się na kondycji gospodarek krajowych oraz budżetów, jakimi dysponują mniejsze, jak i większe gospodarstwa domowe. Już teraz nie jest dobrze, a niestety najczęściej powtarzające się prognozy na przyszłość również nie napawają optymizmem.

Pompa ciepła – opłacalność inwestycji

Pompa ciepła – opłacalność inwestycji

Coraz więcej osób wybierających system grzewczy, który ma zostać zainstalowany w ich domu, decyduje się postawić na pompę ciepła. Czy wskazany sposób ogrzewania rzeczywiście sprawdza się w praktyce? Po jakim czasie zwracają się koszty, jakie trzeba ponieść w związku z zakupem i montażem takiego nowoczesnego urządzenia? Opłacalność pomp ciepła – już teraz sprawdź najważniejsze informacje na ten temat, aby przekonać się, że inwestycja w tę ekologic

    Zdrowie      0 Comments
Wpływ oczyszczacza powietrza na zdrowie

Wpływ oczyszczacza powietrza na zdrowie

Czyste powietrze korzystnie wpływa na nasze zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Jednak prawdziwą zmorą współczesnych czasów, zauważalną szczególnie w dużych miastach, jest smog oraz inne zanieczyszczenia powstające przede wszystkim w wyniku ludzkiej działalności. Mimo że zwykle tych szkodliwych substancji nie widać gołym okiem, są one bardzo niebezpieczne. Jak się przed nimi chronić? Z pomocą przychodzi profesjonalny oczyszczacz powietrza. Czy wa

    Poradnik      0 Comments
Jak działają pompy ciepła?

Jak działają pompy ciepła?

Jednym z aspektów, na jaki obowiązkowo trzeba zwrócić uwagę przy budowie domu, jest wybór ogrzewania. Musi ono gwarantować optymalną temperaturę wewnątrz obiektu mieszkalnego, jednocześnie powinno być proste w obsłudze. Alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych są pompy ciepła. To rozwiązanie, które cieszy się rosnącą popularnością. Już teraz przekonaj się, dlaczego warto zdecydować się na taką inwestycję.

     0 Comments
Rekuperacja czy klimatyzacja - w co warto zainwestować?

Rekuperacja czy klimatyzacja - w co warto zainwestować?

Pojęcia rekuperacji i klimatyzacji bywają często ze sobą mylone. Czy słusznie? Czy to tożsame nazwy dla jednego rozwiązania odnoszącego się do wentylacji powietrza? A może wręcz przeciwnie? Warto poznać oba te systemy nieco bliżej, aby rozważając tego typu inwestycję do swojego domu, biura, bądź jakiegokolwiek budynku, czy lokalu użyteczności publicznej, wybrać rozwiązanie, które spełni oczekiwania i sprawdzi się w danym, konkretnym przypadku na

    Poradnik      0 Comments
Jak działa rekuperacja?

Jak działa rekuperacja?

Czym tak właściwie jest zjawisko rekuperacji powietrza? Czy to inwestycja godna polecenia, którą powinien rozważyć każdy przyszły inwestor, właściciel własnego domu bądź innego rodzaju lokalu, albo budynku? Na czym opiera się działanie nowoczesnych rekuperatorów oraz jakie są zalety i wady takiego rozwiązania?

Showing 1 to 8 of 16 (1 Pages)

Montaż klimatyzacji Wrocław

Informacje ogólne

biuro@czystyklimat.pl

Czysty klimat

ul. Kwidzyńska 29

51-415 Wrocław

NIP: 8981444857

pon-pt: 8:00 - 21:00

sb: 9:00 - 15:00


Rachunek firmy:

ING Bank Śląski

51 1050 1575 1000 0097 0096 2716