Poradniki

    Poradnik      0 Comments
Klimatyzatory Gree - nasze opinie

Klimatyzatory Gree - nasze opinie

Na rynku urządzeń klimatyzujących możemy znaleźć całkiem szerokie spektrum produktów o różnej mocy oraz funkcjach, od znanych i mniej znanych firm i producentów. Dla osób poszukujących prawdziwych pewniaków, sprzętów nowoczesnych i niezawodnych, bez dwóch zdań możemy w szczególności polecić klimatyzatory Gree. Co sprawia, że są aż tak popularne? Dlaczego warto się nimi zainteresować? Już tłumaczymy

    Poradnik      0 Comments
Pompa ciepła a klimatyzacja

Pompa ciepła a klimatyzacja

Czym różni się montaż pompy ciepła kontra klimatyzacji? Jakie zalety niosą za sobą oba te rozwiązania i na które z nich lepiej się zdecydować, szukając konkretnych korzyści? Sprawdźmy, jakie są między obiema tymi inwestycjami podstawowe różnice, aby przekonać się, która z opcji w naszym przypadku okaże się lepsza i bardziej trafiona w oparciu o w nasze indywidualne potrzeby i oczekiwania.

    Poradnik      0 Comments
Jak odprowadzić skropliny z klimatyzacji?

Jak odprowadzić skropliny z klimatyzacji?

Jednym z częstszych pytań w odniesieniu do klimatyzacji, czy to tej biurowej, czy domowej, bywają skropliny, a konkretnie sposób ich poprawnego odprowadzania na zewnątrz. Skropliny to ciecz powstała ze skraplania gazu. Takie kropelki wody, zwłaszcza jeżeli występują w dużej ilości, muszą być w odpowiedni sposób na bieżąco usuwane, aby nie narażać danego pomieszczenia na rozwój wilgoci, pleśni oraz grzybów.

Czym ogrzewać biurowiec?

Czym ogrzewać biurowiec?

Woda, ziemia i powietrze to żywioły, z których pompa ciepła, w doskonały sposób może pozyskiwać energię, w dodatku darmową, do ogrzewania w biurowcu. Pompa ciepła ma również funkcję chłodzenia pomieszczeń, a inwestycja w takie urządzenie zwraca się już po kilku latach użytkowania. Deweloperzy oraz inwestorzy to coraz bardziej świadoma grupa, która ma coraz większą wiedzę o odnawialnych źródłach energii. Sprawia to, że niekonwencjonalne rozwiązani

    Zdrowie      0 Comments
Klimatyzacja a koronawirus – kiedy grozi nam infekcja?

Klimatyzacja a koronawirus – kiedy grozi nam infekcja?

Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 zaskoczyła wszystkich. Wirus COVID-19 przenoszony jest drogą kropelkową, a zachorować na koronawirusa można niemal natychmiast po zarażeniu. Głównym czynnikiem przenoszącym wirusa jest powietrze wydychane przez nos oraz przez usta, które rozprzestrzenia się w każdym miejscu, w którym przebywamy. Czy klimatyzacja chroni przed zarażeniem koronawirusem? Czy wietrzenie pomieszczeń jest niezbędne w obliczu pandemii? A

Jakich formalności wymaga instalacja pompy ciepła?

Jakich formalności wymaga instalacja pompy ciepła?

Zanim zdecydujemy się na instalację pompy ciepła, należy dopełnić wszelkich formalności z nią związanych. Wszystkie prawa i ustawy dotyczące ekologii, gospodarki wodnej, górnictwa, budownictwa oraz zagospodarowania terenów regulują jakie warunki, w zależności od rodzaju montowanej pompy ciepła, należy spełnić.

    Poradnik      0 Comments
Dlaczego pompę ciepła należy uwzględnić na etapie budowy domu?

Dlaczego pompę ciepła należy uwzględnić na etapie budowy domu?

Pompa ciepła to ekologiczne oraz ekonomiczne urządzenie, na które decyduje się coraz więcej posiadaczy domów. Ze względu na niskie koszty użytkowania oraz bezawaryjność, pompa ciepła posłuży każdemu gospodarzowi przez lata. Pompa ciepła pobiera energię z zewnątrz budynku (powietrza, gruntu lub wody), a następnie przekształca ją w energię wykorzystywaną do ogrzania pomieszczeń, wody lub chłodzenia domów podczas upałów.

Oczyszczanie powietrza w domu – jak zacząć?

Oczyszczanie powietrza w domu – jak zacząć?

Coraz częściej zwracamy uwagę na jakość powietrza w miejscu, w którym przebywamy. Co więcej, zanieczyszczenie powietrza poprzez smog w miastach, jak i wsiach bardzo szkodzi naszemu zdrowiu. Zatem jak oczyszczać powietrze w domu? Przeczytaj przygotowany przez nas artykuł, a poznasz proste sposoby na oczyszczanie powietrza. Zastosuj je jak najszybciej i ciesz się świeżością wokół siebie!

Showing 1 to 8 of 23 (1 Pages)

Montaż klimatyzacji Wrocław

Informacje ogólne

biuro@czystyklimat.pl

Czysty klimat

ul. Kwidzyńska 29

51-415 Wrocław

NIP: 8981444857

pon-pt: 8:00 - 21:00

sb: 9:00 - 15:00


Rachunek firmy:

ING Bank Śląski

51 1050 1575 1000 0097 0096 2716