Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Filtry Thessla Green

  Pokazuje 1 - 15 z 32 elementów

  Filtry do rekuperatorów Thessla Green

  W ofercie sklepu CzystyKlimat znajdziesz szeroką ofertę najwyższej jakości filtrów do rekuperatorów w konkurencyjnych cenach renomowanej marki Thessla Green. Filtry, które znajdziesz w naszej ofercie, z powodzeniem sprawdzą się w Twojej instalacji.

  Dlaczego warto wybrać filtry Thessla Green?

  Filtry Thessla Green, które znajdziesz w naszej ofercie, wykonane są z najwyższej jakości materiałów filtracyjnych, które posiadają niski współczynnik oporu powietrza. Dzięki temu wykonują one swoja prace, ale jednocześnie nie utrudniają pracy urządzenia. Są odporne na wilgoć, wysoką temperaturę, a także spełniają surowe normy EN779. Większość filtrów posiada również prefiltr, który zwiększa właściwości filtrujące.

  Czy trzeba czyścić filtr do rekuperatora?

  Tak! Co jakiś czas warto poddać jednostkę rekuperatora pracom konserwacyjnym, w tym wykonać lekkie oczyszczanie filtra. Możemy zrobić to za pomocą odkurzacza, aby pozbyć się kurzu, zabrudzeń, owadów lub innych zanieczyszczeń, które mogą wpływać na prace rekuperatora. Warto jednak mieć na uwadze, że mocno zabrudzony filtr należy niezwłocznie wymienić, gdyż będzie on negatywnie wpływał nie tylko na nasze zdrowie, ale również na pracę urządzenia.