Klimatyzatory ścienne LG

Pokazuje 1 - 15 z 34 elementów

LG jest jednym z czołowych producentów elektroniki na całym świecie. Od ponad 40 lat zajmuje się również produkowaniem systemów klimatyzacyjnych, które ułatwiają nam codzienne życie. Wieloletnie oraz bogate doświadczenie firmy owocuje modelami klimatyzatorów ściennych LG, które dokładnie odpowiadają potrzebom Klientów.

Klimatyzatory LG – najwyższa jakość i technologia

Urządzenia marki LG łącza w sobie wysoką jakość oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Dodatkowo nabywając urządzenie od tego producenta, możemy spodziewać się wysokiej wydajności określanej przez współczynniki SEER oraz SCOP.

Klimatyzatory ścienne LG z pewnością są jednymi z liderów, jeżeli chodzi o efektywne oszczędzanie energii. Jest to świetna wiadomość dla Klientów, dla których ten aspekt jest istotny, a także dla tych, którzy pragną żyć w zgodzie z naturą oraz chronić środowisko.

Parametry zużycia energii przez klimatyzator LG plasują się wysoko w każdym zestawieniu. Dzięki nadzwyczajnie ekologicznym czynniku R32 możemy być pewni, że urządzenia LG nie maja wpływu na warstwę ozonową.

Komfortowe i łatwe użycie klimatyzatorów LG

Urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich codzienne użytkowanie nie wpływało negatywnie na nasze życie. Posiadają wiele trybów pracy, które umożliwiają działanie urządzenia w czasie kiedy śpimy lub pracujemy. W modelach klimatyzatorów ściennych LG jest zastosowana również sprężarka dual inwerter, która dodatkowo zawiera aż 10 lat gwarancji.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą klimatyzatorów ściennych LG w naszym sklepie. Na terenie Wrocławia oferujemy również kompleksowy montaż i instalację.

Najważniejsze Funkcje klimatyzatorów ściennych LG

haier-klimatyzacja.jpgStandard 2Standard PlusDeluxeDual CoolArtcool MirrorArtcool BeigeArtcool Gallery
Wi-Fitak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpg
Auto żaluzjetak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpg
Jonizatortak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpg
+8 stopni
I Feel
Grzałka tacy
Grzałka sprężarki
Lampa UVtak.jpgtak.jpgtak.jpgtak.jpg
Kontrola wilgotności
Technologia AI
Czujnik ruchu
Zaawansowane oczyszczanietak.jpg