Rekuperatory Wanas

Pokazuje 1 - 15 z 82 elementów

Systemy wentylacyjne oferowane przez firmę Wanas gwarantują efektywną wentylację budynków. Dzięki temu możemy mieć pewność, że jakość powietrza w naszym otoczeniu znacząco się poprawi, zapewniając nam i naszym domownikom komfortowe warunki przez cały rok.

Rekuperator Wanas jest urządzeniem, które ma pionowy układ króćców. Służy on wentylowaniu pomieszczeń, a przy tym pracuje wyjątkowo cicho. Układ ten posiada również dużą sprawność odzysku ciepła, co powoduje bardzo niskie zużycie energii.

Rekuperatory Wanas – inteligentne rozwiązania

Urządzenia Wanas zostały zaprojektowane tak, aby każdy model był wyposażony w pełną automatykę i tygodniowy dotykowy sterownik. Wszystkie te udogodnienia mają na celu zapewnienie wysokiego komfortu użytkowania, który będzie przekładał się na łatwość obsługi i optymalne warunki w naszym otoczeniu. Jeżeli zależy Ci na nowoczesnym rozwiązaniu od polskiego producenta, wybierz firmę Wanas.

Rekuperator Wanas jest urządzeniem służącym do obsługi budynków jednorodzinnych o powierzchni 230 m kw oraz 320 m kw. Ich sprawność określa się na 95% przy jednoczesnym bardzo niskim zużyciu energii. Wprowadzono w nich aż trzy algorytmy, których zadaniem jest zabezpieczanie bezpiecznika przed zamarzaniem. Każda z nich posiada zdolność do zdalnego sterowania siecią podłączoną do urządzenia oraz naszego komputera lub smartfona.