Rekuperatory Wanas

Pokazuje 1 - 15 z 82 elementów

Systemy wentylacyjne oferowane przez firmę Wanas gwarantują efektywną wentylację budynków. Dzięki temu możemy mieć pewność, że jakość powietrza w naszym otoczeniu znacząco się poprawi, zapewniając nam i naszym domownikom komfortowe warunki przez cały rok.

Rekuperator Wanas jest urządzeniem, które ma pionowy układ króćców. Służy on wentylowaniu pomieszczeń, a przy tym pracuje wyjątkowo cicho. Układ ten posiada również dużą sprawność odzysku ciepła, co powoduje bardzo niskie zużycie energii.

Rekuperatory Wanas – inteligentne rozwiązania

Urządzenia Wanas zostały zaprojektowane tak, aby każdy model był wyposażony w pełną automatykę i tygodniowy dotykowy sterownik. Wszystkie te udogodnienia mają na celu zapewnienie wysokiego komfortu użytkowania, który będzie przekładał się na łatwość obsługi i optymalne warunki w naszym otoczeniu. Jeżeli zależy Ci na nowoczesnym rozwiązaniu od polskiego producenta, wybierz firmę Wanas.

Rekuperator Wanas jest urządzeniem służącym do obsługi budynków jednorodzinnych o powierzchni 230 m kw oraz 320 m kw. Ich sprawność określa się na 95% przy jednoczesnym bardzo niskim zużyciu energii. Wprowadzono w nich aż trzy algorytmy, których zadaniem jest zabezpieczanie bezpiecznika przed zamarzaniem. Każda z nich posiada zdolność do zdalnego sterowania siecią podłączoną do urządzenia oraz naszego komputera lub smartfona.

Co wyróżnia rekuperatory Wanas?

Rekuperatory Wanas wyróżniają się przede wszystkim maksymalnym ograniczeniem zużycia energii, efektywnością energetyczną, a także dostosowaniem najnowszych technologii do użytkownika. Charakteryzują się nowoczesnym designem i niskim poziomem hałasu, co sprawia, że są nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne i przyjazne dla ludzi. Są łatwe obsłudze, a ich montaż nie zajmuje dużo czasu. Aby poznać szczegóły dotyczące urządzeń Wanas, sprawdź dostępne na naszej stronie specyfikacje produktów dostarczone przez producenta.

Ile kosztują rekuperatory Wanas?

Każdy model rekuperatorów Wanas różni się od siebie ceną, ale także i specyfikacją. Bardziej zaawansowane urządzenia mogą być znacznie droższe od tych, które spełniają podstawowe potrzeby. Głównymi czynnikami są: moc, funkcje, a także technologie wykorzystane do produkcji systemu. Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę, skontaktuj się z nami, a my zapewnimy Ci najbardziej konkurencyjne kwoty za zakup i montaż.

Czy rekuperatory Wanas mogę obsługiwać za pomocą aplikacji?

Rekuperatory Wanas oferują nowoczesne rozwiązania umożliwiające zdalne sterowanie i monitorowanie za pomocą aplikacji mobilnej. Szczegółowe informacje dotyczące obsługi systemu z poziomu smartfona, a także ustawiania dodatkowych funkcji znajdują się w specyfikacji danego modelu dostępnej w naszym katalogu. Jeśli masz pytania – zadzwoń do nas! Znajdziemy dla Ciebie urządzenie, które zapewni komfortowe warunki w Twoim budynku.