Klimatyzatory AUX

Filtry

Włączone filtry:
  Producent
  Klasa chłodzenie/grzanie
  Grzałka tacy ociekowej agregatu
  Klasa energetyczna chłodzenie
  Klasa energetyczna grzanie
  Hałas j. zewnętrznej [dB]
  Hałas j. wewnętrznej od [dB]

  Klimatyzatory AUX

  Pokazuje 1 - 15 z 95 elementów

  Klimatyzatory Aux są profesjonalnym sprzętem, które oferuje wiele różnych funkcji zapewniających komfort użytkowania i wpływ na regulację temperatury powietrza. Niezależnie od metrażu Twojego pomieszczenia oraz wymagań względem sprzętu, bogaty asortyment pozwoli Ci z łatwością dobrać klimatyzator dopasowany do twoich potrzeb i preferencji. Sprawdź, czym charakteryzują się klimatyzatory producenta Aux i dopasuj odpowiednie urządzenie do domowego pomieszczenia lub biurowej przestrzeni.

  Klimatyzator Aux – charakterystyka

  Urządzenia marki Aux wyróżniają się przede wszystkim innowacyjnością, która zapewnia wielofunkcyjność sprzętu i działanie w wielu trybach pracy. Nowoczesne technologie wpływają na wysoką wydajność sprzętów, a także na rozmaite ilości funkcji, które służą przez cały rok. Poza chłodzeniem temperatury powietrza, producent proponuje klimatyzatory z trybem pracy ogrzewania, wentylatora i osuszania. Przemyślana budowa klimatyzatorów umożliwia również łatwą i szybką instalację, a możliwe odprowadzanie skroplin ułatwia montaż urządzenia w dowolnym miejscu. Innowacyjne rozwiązania sprzętów Aux podbijają serca wielu użytkowników, zwłaszcza dzięki możliwości sterowania przez wbudowany moduł Wi-Fi czy wmontowane, różne rodzaje sterowników.

  Klimatyzatory Aux – podsumowanie

  Decydując się na kupno urządzenia marki Aux można mieć pewność, że profesjonalizm oraz solidne wykonanie posłuży przez wiele lat. Prosta i intuicyjna konstrukcja wpływa na łatwy i szybki montaż w każdej przestrzeni, a szeroki wybór urządzeń umożliwi dopasowanie klimatyzatora do danego metrażu pomieszczenia oraz uwzględni inne potrzeby użytkowników.

  FAQ:

  Kto produkuje klimatyzatory AUX?

  Marka AUX od przeszło 30 lat produkuje wysokojakościowe sprzęty gospodarstwa domowego. Klimatyzacje, które wychodzą z ich produkcji sprawdzają się świetnie zarówno w domowych zaciszach, jak i biurowcach, a także w rozwiązaniach komercyjnych. Zaawansowane funkcje, które poprawiają komfort i wpływają korzystnie na zdrowie dostępne są w każdym klimatyzatorze AUX, który każda osoba może mieć w swoim domu, mieszkaniu czy biurze.

  Jak włączyć ogrzewanie w klimatyzacji AUX?

  Włączenie wysokiej temperatury nie zawsze równa się z ogrzaniem pomieszczenia. Z pomocą przychodzi funkcja grzania. Klimatyzacje AUX charakteryzują się bardzo intuicyjnym systemem obsługi, dzięki czemu włączanie zarówno trybu ogrzewania nie sprawi nikomu problemu. Włączenie ogrzewania odbywa się poprzez wciśnięcie przycisku HEAT, który powoduje automatycznie przełączanie się na grzanie. Ten tryb nie jest dostępny jednak w modelach, które wbudowany mają tylko moduł chłodzenia.

  Ile kosztuje klimatyzacja marki AUX?

  Cena klimatyzacji uzależniona jest przede wszystkim od mocy, modelu a także od liczby dodatkowych funkcji. Jeśli chcesz trafić na najlepsze oferty na klimatyzację to skontaktuj się z nami. Stworzymy dla Ciebie i Twoich pomieszczeń komfortowy zestaw klimatyzacji, który zda egzamin w każdych warunkach. W przypadku zakupu klimatyzacji wraz z montażem przez osoby prywatne stawka VAT zmniejsza się do 8%.