Klimatyzatory kasetonowe

Categories

Ostatnie Wpisy

Klimatyzatory kasetonowe

Pokazuje 1 - 15 z 83 elementów

Klimatyzatory kasetonowe to idealne rozwiązania dla obiektów magazynowych, biur czy lokali usługowych. Coraz częściej tego typu rozwiązanie wybierają również klienci indywidualni. Tego typu jednostki świetnie radzą sobie z regulacją temperatury nawet w dużych pomieszczeniach. Do cech charakterystycznych tych klimatyzatorów można zaliczyć to, że montuje się je w konstrukcji sufitów podwieszanych.

Klimatyzatory kasetonowe– dlaczego warto?

Większość klimatyzatorów kasetonowych to urządzeni typu split. Składają się one z dwóch jednostek: zewnętrznej w postaci skraplacza oraz wewnętrznej w formie parownika. Jednak niektóre z nich mają możliwość dystrybucji schłodzonego powietrza do pomieszczenia sąsiadującego z pomieszczeniem klimatyzowanym.

Klimatyzatory tego typu chłodzą, ogrzewają, a także oczyszczają powietrze we wnętrzach. Są wydajne i energooszczędne. W naszej ofercie znajdziesz wiele klimatyzatorów kasetonowych renomowanych marek. Urządzenia są zróżnicowane pod względem ceny czy dodatkowych funkcji.

Dlaczego warto wybrać klimatyzatory z oferty sklepu Czysty Klimat?

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo klimatyzatory, które nie tylko zadbają o odpowiednią temperaturę pomieszczenia, ale także zajmą się optymalizacją wielu innych parametrów. Dzięki temu urządzenia te zadbają o jak najlepsze warunki w pomieszczeniu, co przekłada się na nasze samopoczucie oraz komfort.

Nawiązujemy współpracę jedynie z czołowymi producentami systemów klimatyzacyjnych na świecie, dlatego możemy zagwarantować Państwu, że oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości, cechuje je wydajność oraz zgodność ze wszystkimi normami bezpieczeństwa.