Montaż klimatyzacji Wrocław - Serwis klimatyzatorów

Informacje ogólne

biuro@czystyklimat.pl

logo2.png

Czysty klimat
ul. Kwidzyńska 29
51-415 Wrocław
NIP: 8981444857

clock2.png

pon-pt: 8:00 - 21:00
sb: 9:00 - 15:00

Rachunek firmy:

ING Bank Śląski 51 1050 1575 1000 0097 0096 2716

Szczegóły montażu

m2

Nasze usługi obejmują również montaż i serwis klimatyzacji na terenie Wrocławia. Dzięki temu otrzymają Państwo nie tylko odpowiednio dobrane urządzenie do codziennych potrzeb, ale również kompleksową obsługę, która pozwoli cieszyć się nim niemal natychmiastowo.

Aby skorzystać z naszych usług montażu na terenie Wrocławia i okolic wystarczy przejść w zakładkę "Montaż" i wypełnić niezbędne formularze. Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem, aby omówić dokładny przebieg usługi.

Montaż klimatyzatorów Wrocław

Jeżeli interesuje Państwa montaż klimatyzatorów we Wrocławiu i okolicach, zapraszamy do kontaktu. Wiemy, że w dzisiejszych czasach każdy z nas ma ogrom obowiązków i zobowiązań. Dlatego właśnie, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, pragniemy zaoferować pakiet kompleksowych usług, który zawiera sprzedaż, montaż, a także serwis klimatyzacji, a wszystko po to, aby oszczędzić czas i pieniądze naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy zarówno naszych stałych Klientów, jak i osoby, które dopiero zapoznają się z pełną ofertą naszych usług. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby usługi takie jak montaż instalacji klimatyzacji i systemów klimatyzacji była jedną z najlepszych na rynku.

Serwis i montaż klimatyzacji we Wrocławiu

W naszej ofercie znajdą Państwo zestaw usług, które pozwolą cieszyć się świeżym powietrzem w domu i otoczeniu. Są to między innymi usługi takie jak:

  • instalacja urządzeń typu split;
  • serwis i instalacja pompy ciepła;
  • sprzedaż, montaż urządzeń wentylacyjnych takich jak klimatyzacja;
  • kompleksowa obsługa Klientów w takich miastach jak Wrocław;
  • montaż klimatyzacji w domu.

Działamy na terenie miasta Wrocław, m.in. w dzielnicach:

 

Gajowice, Gądów-Popowice Południowe, Grabiszyn-Grabiszynek, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Nowy Dwór, Oporów, Pilczyce - Kozanów-Popowice Północne, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Jagodno, Klecina, Krzyki-Patrynice, Powstańców Śląskich, Przedmieście Oławskie, Tarnogaj, Wojszyce, Karłowice-Różanka, Psie Pole-Zawidawie, Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto, Szczepin, Biskupin-Sepolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadorze, Ołbin, Plac Grunwaldzki i okolicach.