Wentylatory dachowe

Pokazuje 1 - 15 z 136 elementów

Harmann jest niemieckim producentem wentylatorów, dla którego najważniejszymi cechami dobrego produktu jest doskonała jakość oraz niezawodne działanie. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów wentylacyjnych, które nadają się do używania w każdej dziedzinie życia. W ofercie naszego sklepu CzystyKlimat.pl znajdą Państwo propozycje zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalne urządzenia przeznaczone do obsługi dużych pomieszczeń komercyjnych i przemysłowych.

Harmann – wentylator dachowy na miarę Twoich potrzeb

Wentylatory Harmann posiadają pionowe wyrzuty powietrza. Jest to istotne zwłaszcza w tych miejscach, w których natężenie hałasu ulicznego jest bardzo duże, a jego redukcja ma znaczący wpływ na komfort mieszkańców. Dlatego właśnie często na wentylatory dachowe decydują się właściciele obiektów z miast lub aglomeracji, dla których jest to istotne.

Wentylatory dachowe Harmann zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich konstrukcja umożliwiała jak najmniejszą stratę ciśnienia. Ich rozmiar oraz konstrukcja mają za zadanie ułatwić instalację urządzenia nawet na ograniczonej przestrzeni dachowej, dzięki czemu będą one odpowiednie niezależnie od wielkości dachu.

Wentylatory te posiadają obudowę, która została wykonana z materiałów odpornych na działanie warunków atmosferycznych. Dbałość producenta o jakość oferowanych produktów przekłada się na długoletnią, niezawodną pracę.