Klimatyzatory ścienne Fuji Electric

Pokazuje 1 - 15 z 23 elementów

Klimatyzatory ścienne Fuji Electric

Początki marki Fuji Electric zaczęły się w 1923 roku. Jest to jedna z najstarszych firm, które w swojej ofercie posiadają różnego rodzaju urządzenia wykorzystywane w klimatyzacji pomieszczeń. Produkty marki Fuji są sprzedawane w ponad 50 krajach na całym świecie i cieszą się niesłabnącym powodzeniem i zaufaniem Klientów. Klimatyzatory produkowane przez firmę Fuji charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i zastosowanymi technologiami najwyższej klasy.

Klimatyzatory ścienne Fuji – postaw na wysoką jakość

Klimatyzatory ścienne Fuji to urządzenia ciche i energooszczędne, dzięki czemu idealnie sprawdzą się nawet wśród najbardziej wymagających Klientów. Stanowią efekt pracy wielu specjalistów, którzy przez lata udoskonalali technologię, aby stworzyć urządzenie, które sprawdzi się w każdych warunkach.

Dlaczego warto wybrać klimatyzatory ścienne Fuji?

Klimatyzatory marki Fuji warto wybrać z wielu powodów. Możemy do nich zaliczyć między innymi:

  •          5 lat gwarancji – najwyższa jakość urządzeń jest potwierdzona przez producenta aż pięcioletnim, okresem gwarancyjnym, dzięki czemu mamy pewność, że otrzymaliśmy wydajne urządzenie.
  •          Ekologiczne rozwiązania – marka Fuji stosuje w swoich klimatyzatorach najnowszy czynnik R32, który ma mniejszy wpływ na środowisko aż o 67% w porównaniu do powszechnie stosowanego czynnika R410A.
  •          Energooszczędność – firma Fuji produkuje klimatyzatory, które osiągają klasę energetyczną nawet A+++. Jest to najwyższy poziom oszczędności energetycznej, jaką możemy znaleźć na rynku.
  •          Innowacyjne rozwiązania – zastosowane rozwiązania technologiczne pozwalają na uzyskanie urządzenia, które jest intuicyjne w obsłudze i sprawia, że każdy może z łatwością czerpać najwięcej z zakupionego klimatyzatora.