Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Filtry Pro-Vent

  Pokazuje 1 - 15 z 82 elementów

  Filtry do rekuperatorów Pro-Vent

  Każdy właściciel systemu klimatyzacji wie, jak ważna jest prawidłowa filtracja powietrza. Odpowiednie filtry zamontowane w urządzeniach wpływają nie tylko na stan powietrza w naszym otoczeniu, ale także zapewniają długowieczność urządzeniom i maszynom, które zajmują się w głównej mierze oczyszczaniem naszego powietrza.

  Rodzaje filtrów powietrza Pro-Vent

  W naszym sklepie internetowym CzystyKlimat znajdziesz szeroką ofertę filtrów do rekuperatorów marki Pro-Vent, co pozwoli Ci zadbać o prawidłową pracę urządzeń klimatyzujących. Rodzaje filtrów, które posiadamy w naszej ofercie to:

  •          Filtry harmonijkowe – plisowane, o zwiększonej powierzchni wymiany, idealne do rekuperatorów z wymiennikami przeciwprądowymi,
  •          Filtry płaskie – stworzone z włókniny filtracyjnej. Najczęściej stosowane w starszych modelach rekuperatorów,
  •          Filtry lamelowe – wykonane z włókniny filtracyjnej. Układane w formie lameli, co służy wzmocnieniu całej struktury. Idealne do urządzeń o dużej wydajności.
  •          Filtry kasetowe – stworzone z włókniny filtracyjnej, posiadają specjalne zbrojenie z siatki. Całość jest fabrycznie ułożona w metalowej kasecie.