Klimatyzatory multi podsufitowo – przypodłogowe

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Klimatyzatory przypodłogowo-podsufitowe będą doskonałym rozwiązaniem do tych pomieszczeń, które z różnych względów nie są przystosowane do innego typu klimatyzacji. Jest to bardzo uniwersalna propozycja, która pozwoli na dokładne dopasowanie miejsca umieszczenia urządzenia zgodnie z naszymi preferencjami. Klimatyzatory tego typu posiadają wiele przydatnych funkcji, które z pewnością ułatwią korzystanie z nich. Możemy je zamontować do ściany lub postawić na podłodze, wszystko zależy od tego, jaką ilością miejsca aktualnie dysponujemy.

Klimatyzacja podsufitowa – dla kogo?

Często zdarza się, że nie mamy możliwości montażu klimatyzacji ani na ścianie, ani na podłodze. Najczęściej spotykamy urządzenia tego typu w lokalach takich jak restauracje, biura, sale konferencyjne lub inne pomieszczenia użytkowe. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór klimatyzatorów multisplit, które pozwalają na montaż wielu jednostek obsługiwanych z jednego poziomu. Sprawdzi się więc wszędzie tam, gdzie nie możemy pozwolić sobie na montaż kilku jednostek zewnętrznych.

Klimatyzatory przypodłogowe

Dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji, urządzenia przypodłogowo-podsufitowe możemy również zamontować na podłodze. Szczególnie popularne jest umieszczanie ich w miejscach, gdzie zazwyczaj występuje kaloryfer, dzięki czemu możemy z łatwością kontrolować temperaturę w danym pomieszczeniu.

Klimatyzatory w sklepie CzystyKlimat.pl

W naszym sklepie internetowym CzystyKlimat.pl znajdziesz szeroki wybór klimatyzatorów przystosowanych do każdych warunków oraz wymagań naszych Klientów. Dzięki bogatej ofercie jesteśmy w stanie dopasować urządzenia do większości kryteriów tak, aby służyło przez wiele lat.