Klimatyzatory podłogowe

Pokazuje 1 - 15 z 37 elementów

Klimatyzatory podłogowe zapewniają wysoką jakość emitowanego przez nich powietrza poprzez swoje filtry oraz tryby pracy, w które zostały wyposażone. Eliminują nieprzyjemne zapachy, ale przede wszystkim mają możliwość ogrzać, ochłodzić, czy nawet osuszyć pomieszczenie. W ofercie naszego sklepu CzystyKlimat.pl znajdą Państwo klimatyzatory podłogowe takich marek jak AUX, Gree, LG, Samsung czy Rotenso, które oferują wysoką jakość swoich urządzeń. Takie urządzenia są w pełni zautomatyzowane, a ich obsługa i montaż niezwykle prosty. Dzięki temu nie musimy wietrzyć całego domu, aby zapewnić komfort w pomieszczeniu i odpowiednie ochłodzenie wnętrza.

Uniwersalne i wygodne w użytkowaniu klimatyzatory

Klimatyzatory podłogowe to urządzenia, które idealnie nadadzą się do domu, mieszkania, restauracji, biura czy do innych pomieszczeń użytkowych. Poprzez swoje kompaktowe rozmiary i elastyczny wybór możliwości, w tym funkcji oraz trybów, używanie klimatyzatorów jest w pełni wygodne. Większość urządzeń w naszym sklepie posiada specjalne tryby pracy jak chłodzenie, ogrzewanie, wentylacje, automatyczną pracę, czy funkcję snu. To zdecydowanie ułatwienie, jeśli korzystamy częściej z tego typu urządzeń, nie tylko latem.

Klimatyzatory podłogowe w sklepie CzystyKlimat.pl

Wszystkie dostępne klimatyzatory podłogowe posiadają uniwersalny wygląd i zwartą, kompaktową konstrukcję. Idealnie znajdą swoje zastosowanie w pomieszczeniach o zróżnicowanej stylistyce, gdzie montaż urządzenia przy podłodze nie będzie stanowił problemu, a także nie zabierze miejsca w pomieszczeniu. Klimatyzatory w sklepie mają w zestawie zarówno jednostkę zewnętrzną, jak i wewnętrzną, dlatego mamy możliwość montażu od razu całej jednostki. Warto wybrać w taki sposób klimatyzator, aby zapewnił nam wysoką jakość i niezawodność w każdej sytuacji. Klimatyzatory podłogowe umożliwiają cichą pracę, a także pochodzą od energooszczędnych producentów, którzy cenią sobie wydajne urządzenia.

Pytania i odpowiedzi: 

Gdzie sprawdzi się klimatyzacja podłogowa?

Klimatyzacja podłogowa znajduje swoje zastosowanie w różnych rodzajach pomieszczeń, zwłaszcza tam, gdzie montaż tradycyjnego klimatyzatora jest utrudniony lub niepożądany. Przykładowe miejsca to niskie sufity, pomieszczenia o nietypowych kształtach lub takie, w których ważne jest estetyczne ukrycie jednostki klimatyzacyjnej. Klimatyzatory podłogowe sprawdzają się także w przypadku renowacji budynków, gdzie nie ma dostępnego miejsca na instalację standardowego systemu.

Jak dobrać klimatyzator podłogowy?

Zakup klimatyzacji powinien być poparty warunkami oraz parametrami pomieszczenia. Jego wielkość i umieszczenie względem budynku jest ważna, aby dobrać urządzenie o odpowiedniej mocy. Dzięki dobraniu idealnych parametrów klimatyzacji będzie ona w pełni zadowalającym urządzeniem w każdym domu. Chłodnie wieczory w zimie oraz wysokie temperatury nie będą dokuczać ani domownikom, ani gościom. Klimatyzator może być wyposażony w wiele dodatkowych funkcji, które ułatwią jego użytkowanie, jak włącznie zdalne czy poprawa jakości powietrza w nocy.

Ile kosztuje klimatyzacja podłogowa?

Cena klimatyzacji podłogowej uzależniona jest przede wszystkim od mocy urządzenia. Klimatyzacje o większej mocy mogą być droższe, tak samo, jak klimatyzatory z dostępnymi wieloma dodatkowymi funkcjami. Cena uzależniona jest również od tego, czy montaż doliczany jest do ceny. Zakup klimatyzacji wraz z montażem może okazać się korzystniejszym rozwiązaniem, gdyż montaż i tak musi być przeprowadzony przez profesjonalistów.