Pompy ciepła Hitachi

Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Pompy ciepła Hitachi 

  Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

  Jeśli zainteresowałeś się tematem pomp ciepła lub jesteś zdecydowany, aby takie urządzenie zamontować w swoim domu, to na pewno zaciekawią Cię produkty firmy Hitachi.

  Pompy ciepła to obecnie najlepsze rozwiązanie na rynku, które zapewnia bezpieczne, energooszczędne i wysokowydajne ogrzewanie w budynkach. Urządzenia przygotowuje także ciepłą wodę użytkową. Nowoczesna technologia daje możliwość zarządzania całym system ze sterownika lub z poziomu aplikacji.

  Do zdecydowanych plusów pomp ciepła Hitachi należy zaliczyć łatwy montaż, prostotę obsługi i użytkowania (także konserwację), inteligentny system automatycznej regulacji oraz małe rozmiary.

  Dzięki decyzji o zakupie i montażu pomp ciepła Hitachi zaoszczędzisz pieniądze oraz będziesz bardziej przyjazny środowisku. Urządzenia te są bardzo wydajne i kilkukrotnie bardziej efektywne od kotłów. Ponadto, dzięki temu, że wykorzystują energię z powietrza, nie zanieczyszczają one środowiska – jedyna energia elektryczna, którą pobierają, to ta służąca do sprężenia czynnika roboczego.

  Różne modele pomp ciepła Hitachi, które znajdziesz w naszym sklepie, różnią się od siebie szczegółami – warto wybrać taki typ urządzenia, który odpowie na Twoje indywidualne potrzeby w zakresie ogrzewania domu lub innego budynku. O montażu pompy warto pomyśleć jeszcze na etapie projektowania obiektu budowlanego, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainstalować je także później.