Pompy ciepła Neoheat 

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Pompy ciepła marki Neoheat to jedne z najczęściej wybieranych produktów w kategorii nowoczesnych, energooszczędnych i niezawodnych urządzeń grzewczych, które w swojej pracy wykorzystują odnawialne źródła energii i pozwalają obniżyć koszty codziennej eksploatacji domu, bądź innego budynku, czy nieruchomości. Wyróżnia je wysoki poziom klasy energetycznej, świetna kompatybilność z fotowoltaiką i szeroki wybór w zakresie mocy, wielkości oraz designu, a także rozsądne, niewygórowane ceny. To wszystko sprawia, że pompy ciepła od Neoheat powoli stają się jednymi z bardziej cenionych i najchętniej wybieranych spośród tego typu urządzeń na rynku – nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Dlaczego warto zdecydować się na pompy ciepła od Neoheat?

Pompy ciepła firmy Neoheat pozwalają na znaczną oszczędność finansową, a jednocześnie umożliwiają bezproblemowe i komfortowe ich użytkowanie. To intuicyjne, nowoczesne urządzenia, praktycznie bezobsługowe. Inwestycja, która zdecydowanie się opłaca i przynosi niepodważalne korzyści. Z ich pomocą można zarówno ogrzewać pomieszczenia, jak i podgrzewać wodę przez okrągły rok, bez względu na panujące za oknem temperatury. Posiadają wbudowane Wi-Fi, a także opcje ustawiania trybu nocnego, cichego oraz wakacyjnego.

Neoheat - co to za marka? Firma Neoheat to nasza polska, rodzima firma, która prężnie działa w branży urządzeń grzewczych od 2007 roku i która została wyróżniona prestiżowym tytułem „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”, co świadczy o odpowiednim podejściu do klienta oraz najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. Pompy ciepła od Neoheat docenia coraz więcej zadowolonych użytkowników, podkreślając zwłaszcza ich bezawaryjność, łatwość w montażu oraz energooszczędność. To urządzenia w pełni bezpieczne, bezemisyjne i niewywołujące hałasu. Chętnie stosuje się je zarówno w domach jednorodzinnych dla własnych potrzeb domowników, jak i w budynkach komercyjnych, stawiając tym samym na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania grzewcze, pójście z duchem czasu i docenianie oszczędnych, a zarazem dobrych dla środowiska alternatyw.