Filtry

Włączone filtry:
  Przepływ powietrza [ m3/h ]
  Wydajność osuszania [l/24h]

  Osuszacze powietrza

  Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

  W naszych domach i mieszkaniach występuje mikroklimat, który znacząco wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Mimo tego, że cząsteczki są niewidoczne, odgrywają one istotną rolę w naszym życiu. Jeżeli często dokucza Ci ból gardła, kaszel lub świąd i podrażnienie spojówek, warto rozważyć, czy w Twoim domu nie występuje zbyt wysoka wilgotność. Sprzyja ona namnażaniu się szkodliwych bakterii i grzybów, które mogą być niebezpieczne dla naszego zdrowia.

  Jak działa osuszacz powietrza?

  Osuszacze powietrza to urządzenia, które skutecznie filtrują powietrze i kontrolują stopień jego wilgotności. Dzięki temu idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie występuje problem nadmiernego występowania grzybów, roztoczy i zarazków. Osuszacze powietrza utrzymują poziom wilgotności na akceptowalnym poziomie, a dodatkowe funkcje sprawiają, że powietrze jest jeszcze lepszej jakości.

  Na co zwrócić uwagę podczas zakupu osuszacza powietrza?

  Wybierając osuszacz powietrza zwróćmy uwagę nie tylko na jego parametry techniczne, ale sprawdźmy również jak cichy jest tryb jego pracy, gdyż inaczej może nam przeszkadzać w ciągu dnia i w nocy. Warto zadbać o to, aby osuszacz był na kółkach, co pozwoli uniknąć przenoszenia nieporęcznego urządzenia. Wiele urządzeń ma dodatkowe opcje w postaci timerów lub wskaźników poziomu wilgotności, co z pewnością pomoże nam w komfortowym korzystaniu z urządzenia.