Wentylatory kuchenne

Pokazuje 1 - 15 z 71 elementów

Harmann jest niemieckim producentem systemów klimatyzacyjnych, który od wielu lat dostarcza na nasz rynek niezawodne produkty o niezwykłej wydajności i jakości. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom rynku, prezentuje on coraz nowsze i bardziej sprecyzowane do grup docelowych rozwiązania, których zadaniem jest jak najlepsze dopasowanie się do sytuacji.

Wentylator kuchenny Harmann – wygoda i higiena w jednym

Urządzenia wentylacyjne do kuchni Harmann zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich praca była skuteczna i wydajna w warunkach kuchennych. Właśnie z tego powodu zostały one wykonane z materiałów odpornych na działanie wysokiej temperatury, a także kurzu, tłuszczu i innych zabrudzeń.

Konstrukcja oraz design wentylatorów kuchennych została zaprojektowana tak, aby były łatwe w czyszczeniu. Dodatkowo budowa wirnika umożliwia również jego regularną i bezproblemową higienę. Drenaż w dolnej części obudowy sprawia, że całość jest niezwykle łatwa w czyszczeniu.

Cała konstrukcja jest opracowana w taki sposób, aby zagwarantować skuteczną i wydajną pracę niezależnie od warunków. Daje to pewność, że nawet w dużych kuchniach przemysłowych wentylatory kuchenne Harmann pracują bez zarzutu.