O nas

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór systemów klimatyzacyjnych, chłodzących oraz grzewczych. Zajmujemy się tylko dystrybucją towarów od czołowych producentów z całego świata, wobec czego zyskują Państwo gwarancję niepowtarzalnej jakości. Nasz katalog produktów zawiera zarówno propozycję dla indywidualnych klientów, jak i szeroki przekrój profesjonalnych urządzeń komercyjnych tak, aby każdy mógł dopasować ofertę do swoich potrzeb. Stawiamy na pełen profesjonalizm oraz niezawodne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu urządzenia dostępne w naszym sklepie są doskonałym wyborem na lata.

Nasz zespół nieustannie jest do Państwa dyspozycji, służąc poradą oraz profesjonalną pomocą. Uwzględniamy indywidualne preferencje, potrzeby i wymagania, aby nasza propozycja była dla Państwa zadowalająca. Aby ułatwić wybór odpowiedniego urządzenia jeszcze bardziej, zachęcamy do skorzystania z funkcji umożliwiającej porównanie danych modeli między sobą z uwzględnieniem ich najważniejszych parametrów.

W trosce o Państwa zadowolenie z naszych usług oferujemy tylko sprzęt najlepszej jakości, których producenci od lat osiągają sukcesy na światowym rynku. Zamawiając systemy od nas, mogą się Państwo spodziewać urządzenia zapakowanego w staranny sposób, zgodnego z opisem i zapewnieniami. Chcemy, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług, a urządzenia, które zakupili, służyły długie lata. Do każdego zakupionego towaru jest możliwość wystawienia faktury VAT.

Nabywając urządzenie u nas, mogą Państwo również skorzystać z usługi montażu. Oferujemy montaż jednostek wewnętrznych oraz zewnętrznych wraz z udzieleniem krótkiej instrukcji z używania urządzenia. Dzięki temu nasi Klienci mogą od razu cieszyć się z udogodnień oferowanych przez urządzenie bez potrzeby korzystania z usług firm zewnętrznych. W celu ustalenia szczegółów montażu zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.