Klimatyzatory multi

Klimatyzatory multi

Pokazuje 1 - 15 z 422 elementów

W ofercie sklepu CzystyKlimat.pl znajdą Państwo klimatyzatory multi od producentów takich jak Gree, LG, Samsung, czy Rotenso. W pełni wydajnych i charakteryzujących się komfortową pracą niezależnie od wybranej przez użytkownika funkcji. Zapewniają wysoką jakość emitowanego powietrza w danych pomieszczeniach. Klimatyzatory multi to przede wszystkim instalacja, która obejmuje kilka jednostek wewnętrznych urządzenia podłączonych do jednej jednostki zewnętrznej. Urządzenie pozwala na montaż w wybranym miejscu, np. na dachu, czy ścianie budynku. W naszym sklepie znajdziesz zarówno jednostki zewnętrzne, jak i wewnętrzne, które zapewniają skuteczną pracę. Urządzenia tego typu oferują elastyczność w swoim montażu i oszczędność energii poprzez wysoką efektywność energetyczną.

Klimatyzatory multi – zalety

Przed podjęciem decyzji o zakupie tego typu klimatyzatora warto poznać jego najważniejsze funkcje:

  • chłodzenie i ogrzewanie kilku pomieszczeń odbywa się poprzez wykorzystanie tylko jednej jednostki zewnętrznej, nie wymaga to za temu wielu urządzeń zewnętrznych do montażu klimatyzatorów w domu,
  • łatwe dopasowanie jednostki do wnętrza, zwłaszcza jego wystroju i estetyki,
  • w ofercie możemy znaleźć kilka rodzajów jednostek, które z łatwością można dopasować do swoich potrzeb (kasetonowe, kanałowe, czy ścienne),
  • oszczędność energii – wszelkie klimatyzatory zostały stworzone po to, aby charakteryzować się wysoką wydajnością, zachowując niskie zużycie energii,
  • klimatyzatory są w większości cichymi urządzeniami, do tego bardzo łatwe w swojej obsłudze.

Jaki klimatyzator multi wybrać?

Wszystko tak naprawdę zależy od naszych potrzeb. Jednostkę zewnętrzną najczęściej montuje się na ścianie danego budynku, z kolei w pomieszczeniach możemy zastosować zarówno kasetonowe, kanałowe, jak i ścienne urządzenia. Klimatyzatory ścienne są jedne z najpopularniejszych obecnie na rynku, z kolei te kasetonowe pozwalają na szeroki nawiew, który obejmuje całe pomieszczenia.

Producenci klimatyzatorów multi split w ofercie Czysty Klimat

KLIMATYZACJA MULTI SPLIT GREE 

Klimatyzatory Multi Split Gree z serii Multi Free Match Plus to zaawansowane i elastyczne rozwiązania klimatyzacyjne, dedykowane zarówno dla domów, jak i biur oraz małych firm. Systemy te umożliwiają efektywną kontrolę temperatury w do pięciu różnych pomieszczeniach, korzystając z jednej jednostki zewnętrznej.

Instalacje 1:5

Kluczową cechą systemów Multi Free Match Plus jest możliwość podłączenia do jednej jednostki zewnętrznej kilku jednostek wewnętrznych (maksymalnie 5). Dzięki temu, można klimatyzować wiele pomieszczeń jednocześnie, co jest szczególnie korzystne w przypadku obiektów o złożonej strukturze.

Wszechstronność zastosowania

Systemy te są kompatybilne z szeroką gamą jednostek wewnętrznych, co pozwala na ich zastosowanie zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w biurach i lokalach biznesowych. Oferujemy różne typy klimatyzatorów ściennej, konsolowej, kasetonowej, kanałowej i przypodłogowo-sufitowej, co umożliwia dopasowanie do różnorodnych potrzeb i warunków architektonicznych.

Elastyczność doboru urządzeń

Gree oferuje szeroki wybór urządzeń wewnętrznych, w tym aż 7 różnych modeli klimatyzatorów ściennych, kasetonowych, kanałowych, przypodłogowo - sufitowe, konsole, które są kompatybilne z systemem Multi Free Match Plus. Dzięki temu, można dobrać urządzenia najbardziej odpowiadające indywidualnym potrzebom i preferencjom.

Gwarancja i wsparcie

Korzystając z usług Autoryzowanego Instalatora Gree, można liczyć na przedłużony okres gwarancyjny, wynoszący od 5 do 7 lat na wybrane modele klimatyzatorów.

Klimatyzacja Multi Split LG 

Pytania i odpowiedzi:

Czym charakteryzują się klimatyzacja multi split?

Klimatyzacja multi split jedna jednostka zewnętrzna i minimum dwie a maksymalnie pięć jednostek wewnętrznych umieszczonych w tym samym lub różnych pomieszczeniach. Jest to rozwiązanie idealne w przypadku, gdy potrzebujesz klimatyzować kilka pomieszczeń, ale nie chcesz instalować oddzielnych jednostek zewnętrznych dla każdego z nich. Klimatyzacja multi split pozwala na oszczędność miejsca i jest bardziej estetyczna.

Jak dobrać klimatyzator multi split?

Klimatyzatory multi mają to do siebie, że choć są podłączone do jednej jednostki, ich działanie jest całkowicie indywidualne. Oprócz mocy urządzenia warto zapoznać się z możliwymi dodatkowymi funkcjami, ponieważ nie wszystkie będą konieczne w każdym pomieszczeniu. Klimatyzacja w biurze niekoniecznie będzie potrzebowała trybu nocnego, który oczyszcza powietrze, kiedy śpimy. Dobór klimatyzacji do konkretnego pomieszczenia i częstotliwości jego użytkowania zapewnia najlepsze efekty.

Ile kosztuje klimatyzacja multi split?

Koszt klimatyzacji multi split jest uzależniony od kilku czynników, takich jak liczba jednostek wewnętrznych, ich moce chłodzenia i grzania, marka, efektywność energetyczna oraz dodatkowe funkcje. Koszty mogą wynosić od kilku tysięcy złotych do kilkunastu tysięcy lub więcej, w zależności od zakresu instalacji i wybranych modeli. Korzystając z naszej pomocy doboru urządzenia, możesz być pewny, że przygotujemy dla Ciebie najlepszą możliwą ofertę na zakup i montaż klimatyzacji multi.

Montaż klimatyzacji multisplit Wrocław i okolice

Zyskaj komfort i oszczędność energii dzięki profesjonalnemu montażowi klimatyzacji multi split w Wrocławiu i okolicach. Wybierając nasze usługi, inwestujesz w jakość i niezawodność. Nie czekaj, zadbaj o idealne warunki w swoim domu czy biurze już dziś!