Filtry

Włączone filtry:
  Producent

  Osuszacze profesjonalne

  Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

  Profesjonalne osuszacze powietrza znajdują swoje zastosowanie głównie w dużych, przemysłowych pomieszczeniach takich jak piwnice, magazyny, hale produkcyjne czy warsztaty. To właśnie tam możemy spotkać się z warunkami, w których wilgotność panująca w pomieszczeniu jest zbyt wysoka. Szkodzi to wówczas nie tylko materiałom produkowanym w pomieszczeniach, ale także zdrowiu pracowników. Profesjonalne osuszacze powietrza dysponują taką mocą, która pozwala na efektywne osuszanie powietrza w tak trudnych warunkach.

  Osuszacz profesjonalny – jak działa?

  Osuszacze powietrza profesjonalne mają dokładnie taki sam schemat działania, jak osuszacze powietrza domowe. Jedyne co je odróżnia to moc działania, a także ilość wody, którą są w stanie wydobyć z powietrza. Posiadają również duże pojemniki, dzięki czemu nie musimy co chwile pozbywać się wody z urządzenia.

  Ich konstrukcja zazwyczaj jest duża i toporna, ale wyposażone są one w kółka, aby z łatwością można było je transportować. W naszym sklepie CzystyKlimat.pl znajdziesz szeroką ofertę osuszaczy powietrza, które sprawdzą się w wielu miejscach.