Filtry

Włączone filtry:
  Grzałka tacy ociekowej agregatu
  Grzałka karteru agregatu
  Klasa energetyczna chłodzenie
  Klasa energetyczna grzanie
  Grzanie do -25°C
  Grzanie do -30°C
  Rodzaj klimatyzacji

  Klimatyzatory ścienne

  Pokazuje 1 - 15 z 378 elementów

  W ofercie naszego sklepu CzystyKlimat.pl odnajdą Państwo szeroki wybór klimatyzatorów ściennych, które są jednymi z najczęściej wybieranych urządzeń w swojej kategorii.

  Niewielkie rozmiary, zaawansowana technologia, oraz przystępny design sprawiają, że klimatyzator ścienny jest idealnym wyborem dla Klientów, którzy potrzebują niezawodnego urządzenia do domu lub mieszkania. Obecnie producenci stale rozszerzają swoją ofertę klimatyzatorów ściennym o nowe modele, których zadaniem jest dopasowanie się jak najbardziej do potrzeb Klienta.

  Klimatyzacja typu split – idealne rozwiązanie do Twojego domu

  Nieustannie rosną potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów względem oferowanych urządzeń. Po to, aby zaspokoić chociaż część z nich, producenci stworzyli urządzenia klimatyzacyjne typu SPLIT.

  Składają się one z jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej niewielkich rozmiarów, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem do domów, mieszkań oraz pomieszczeń, w których każdy metr kwadratowy jest istotny i nie chcemy, aby urządzenie zajmowało zbyt wiele miejsca.

  Klimatyzator ścienny Wrocław – znajdź model dla siebie

  W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór modeli klimatyzatorów ściennych, które zostały zaprojektowane w ten sposób, aby być intuicyjnymi urządzeniami ułatwiającymi codzienne życie. Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, a także wielu opcjach technologicznych, dzięki czemu gwarantujemy, że każdy Klient znajdzie odpowiedni model dla siebie.

  Na terenie Wrocławia oraz okolic oferujemy również dodatkowy montaż jednostek, aby mogli Państwo natychmiastowo cieszyć się z zakupu.

  Pytania i odpowiedzi

  Na jakie parametry zwrócić uwagę przy zakupie klimatyzatora ściennego?

  Dobór klimatyzacji powinien być zawsze podyktowany indywidualnymi potrzebami. Skupiając się na parametrach, warto wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia i do niej dobrać moc oraz wydajność klimatyzatora. Klasa energetyczna urządzenia określi, ile prądu będziemy zużywać, korzystając z instalacji. Klimatyzacja może być wyposażona w dodatkowe funkcje, które polepszają komfort przebywania w pomieszczeniu, a nawet komfort snu. Osoby zmagające się z nieprawidłowościami układu oddechowego mogą liczyć na poprawę swojej sytuacji, przebywając w klimatyzowanym pomieszczeniu.

  Jak zamontować klimatyzator ścienny?

  Aby wykonać montaż klimatyzatora ściennego, niezbędne są do tego celu odpowiednie uprawnienia. Montując klimatyzację samemu, bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia można nieodwracalnie uszkodzić urządzenie. Korzystając z usług profesjonalistów, otrzymujemy pieczątkę gwarancyjną, która w przypadku awarii, poświadcza, że montaż został wykonany zgodnie z zaleceniami producenta.

  Ile kosztuje klimatyzator ścienny?

  Ceny klimatyzatorów ściennych rozpoczynają się już od 2000 złotych. Warto jednak zwrócić uwagę, że cena klimatyzatora uzależniona jest od jego mocy, wielkości, ilości jednostek oraz tego, czy decydujemy się na zakup klimatyzacji wraz z montażem. Chcąc zakupić klimatyzator, warto poradzić się opinii specjalistów, którzy pomogą dobrać odpowiednie urządzenie, tak aby spełniało ono swoją funkcję o każdej porze roku.