Klimatyzatory przenośne

Filtry

Włączone filtry:
  Producent
  Klasa chłodzenie/grzanie
  Kolor
  Klasa energetyczna chłodzenie
  Klasa energetyczna grzanie

  Klimatyzatory przenośne

  Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

  Dla Klientów, którzy nie mogą sobie pozwolić na instalację systemu klimatyzacji z różnych względów, polecamy naszą bogatą ofertę klimatyzatorów przenośnych. Te urządzenia niewielkich rozmiarów pozwolą w całkowicie nieinwazyjny sposób zapewnić Ci czyste i chłodne powietrze w pomieszczeniu. Duża ilość funkcji, a także możliwość dowolnego przenoszenia klimatyzatora mobilnego czyni z niego niezwykle atrakcyjną propozycję.

  Zalety klimatyzatora przenośnego

  Do największych zalet klimatyzatorów przenośnych należą:

  • Możliwość dowolnego przemieszczania urządzenia w zależności od naszych aktualnych potrzeb,
  • Brak konieczności wykonywania inwazyjnych instalacji w domu,
  • Idealnie nada się do wynajmowanych mieszkań,
  • Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach, które nie wymagają mocnego klimatyzowania,
  • Są stosunkowo niedrogie.

  Klimatyzator przenośny – czy warto?

  Klimatyzatory przenośne będą świetnym wyborem dla ludzi, którzy nie mają bardzo dużych wymagań technicznych względem urządzenia lub dysponują niewielkimi pomieszczeniami. Urządzenia tego typu świetnie sprawdzą się np. w niewielkich mieszkaniach w bloku.

  Decydując się na taki typ klimatyzatora, warto wybrać ten, który posiada odpowiednio dużą moc, a także dodatkowe funkcje takie jak ogrzewanie, osuszanie czy nawilżanie powietrza.

  Pytania i odpowiedzi:

  Jak dobrać klimatyzator przypodłogowy?

  Klimatyzatory przypodłogowe dostępne są w różnych konfiguracjach, takich jak split, multisplit lub jako przenośne jednostki. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojego pomieszczenia i preferencji. Zastanów się, jakie dodatkowe funkcje są dla Ciebie istotne. To mogą być takie opcje jak filtracja powietrza, dezynfekcja UV-C, sterowanie zdalne, czy też tryb nocny. Jeśli masz problem z wyborem klimatyzatora, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści pomogą wybrać Ci najlepszą dla Ciebie jednostkę.

  Czy klimatyzator przenośny musi mieć rurę?

  Klimatyzator to urządzenie, które chłodząc lub ocieplając pomieszczenie, wyprowadza powietrze z wewnątrz poza budynek. Klimatyzatory przenośne, jako jednostki samowystarczalne, czyli bez urządzenia zewnętrznego również muszą to powietrze w jakiś sposób wyprowadzić. Jedynym rozwiązaniem jest rura, która wyprowadzi powietrze, aby klimatyzator w pełni odgrywał swoją rolę. Alternatywą dla rury jest agregat, jednak zajmuje on znacznie więcej miejsca niż rura.

  Ile kosztują klimatyzatory przenośne?

  Klimatyzatory przenośne są znacznie tańsze od klimatyzacji złożonych z co najmniej dwóch jednostek. Wynika to przede wszystkim z faktu, że klimatyzacja taka ma prostą budowę i jedyną większą pracą, jaką musimy przy nim wykonać to uszczelnienie okien przy wypuszczaniu rury, tak aby ciepłe lub zimne (w zależności, czy chłodzimy, czy ogrzewamy) powietrze nie dostawało się do środka. Prostota jego budowy oraz brak konieczności wykonywania specjalistycznych i rozbudowanych instalacji przekłada się na jego cenę.