Rekuperatory Aeris

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Rekuperatory Aeris

Rekuperatory Aeris są jednymi z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń, jakie możemy znaleźć obecnie na rynku urządzeń chłodzących. Spełniają one szereg norm, a także wymagania rządowego programu „Czyste Powietrze”, co jest dobrą informacją dla wszystkich starających się o dofinansowanie tego typu. Urządzenia te produkowane są w Holandii, w fabryce, która posiada ponad 75-letnie doświadczenie w produkowaniu urządzeń tego typu.

Dlaczego warto zakupić rekuperator Aeris?

Jeżeli chcesz zakupić rekuperator, warto rozważyć wybór urządzeń Aeris. W centrali zastosowano technologie najwyższej klasy, które zapewnią wiele korzyści płynących z urządzenia tego producenta. Do zastosowanych technologii należą między innymi:

  •          Technologia adaptacji klimatu,
  •          Masowy pomiar powietrza,
  •          FlowControl,
  •          100% bypass,
  •          Wymiennik ciepła wzorowany na szlifie brylantowym.

Do czego służy rekuperator?

W skrócie, rekuperator to urządzenie wentylacyjne, którego zadaniem jest odzysk ciepła ze zużytego powietrza. Jeżeli w naszym domu stosujemy urządzenia klimatyzacyjne, to ich zadaniem jest wymiana zużytego powietrza na nowe z jednoczesnym zastosowaniem filtrowania i innych nowoczesnych technologii. Jednak aby móc kontrolować przepływające powietrze i wykorzystywać jego potencjał, wymyślono rekuperator, który maksymalnie ogranicza straty cieplne np. w zimie czy na jesień.