Klimatyzatory kanałowe Gree

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Klimatyzatory kanałowe Gree to urządzenia, które opierają swoje działanie na połączeniu systemu kanałów. Łączą się one pomiędzy pomieszczeniami, zapewniając chłodzenie lub grzanie całego budynku. Oczywiście, zainstalowanie ich wymaga ingerencji w ściany i strop, jednak jest to rozwiązanie niezwykle skuteczne. Sterowanie klimatyzatorem kanałowym odbywa się z poziomu urządzenia, które umieszcza się najczęściej w osobnym pomieszczeniu. Jest to wymóg, w przypadku klimatyzatorów kanałowych, o którym należy pamiętać.

Klimatyzatory kanałowe Gree – dla kogo?

Klimatyzatory kanałowe mają taki sam cel, jak wszystkie urządzenia klimatyzacyjne: dostarczyć nam świeżego, rześkiego powietrza oraz je ochłodzić. Odpowiednio zainstalowane pozwolą na kontrolowanie warunków w pomieszczeniach bez potrzeby instalowania osobnych urządzeń w każdym z nich. Jest to rozwiązanie szczególnie opłacalne, jeżeli bierzemy je pod uwagę już na etapie projektowania budynku.

Klimatyzatory kanałowe Gree idealnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju budynkach komercyjnych, gdzie optymalne warunki są szczególnie pożądane. Są nimi np. wszelkiego rodzaju restauracje, hotele, sale konferencyjne, a także obiekty użyteczności publicznej.