Rekuperatory Pro-vent

Filtry

Włączone filtry:
  Producent
  Średnica króćców [mm]
  Średnica wentylatora [ mm ]

  Categories

  Ostatnie Wpisy

  Rekuperatory Pro Vent

  Pokazuje 1 - 15 z 76 elementów

  Pro-Vent jest firmą działająca na rynku systemów klimatyzacyjnych od prawie 20 lat. Przez ten czas zdobyła bogate doświadczenie w zakresie wiedzy o rekuperatorach, co ma swoje odzwierciedlenie w niebywałej jakości produktów oraz usług. Celem firmy jest umożliwienie Klientom korzystania z produktów, które zapewniają doskonałą jakość i cyrkulacje powietrza w domu.

  Rekuperator Pro-Vent – sprawna wentylacja

  Jedną z podstawowych funkcji rekuperatora jest wymiana powietrza w danym pomieszczeniu na świeże. Z racji tego, jedna z najważniejszych cech tego urządzenia jest wydajność pracy, która może zapewnić wymagany od Klienta zakres pracy.

  W rekuperatorach Pro Vent stosowane są jedynie wentylatory o wysokim sprężu, które pochodzą od renomowanych producentów. Zapewnia to pokonywanie dużych oporów powietrza w instalacji klimatyzacyjnej, a tym samym znacząco wpływa na wydajność oraz moc pracy urządzenia.

  Pro-Vent – wysoki stopień odzysku ciepła

  Jednym z najważniejszych zadań rekuperatora jest odzysk ciepła z wentylowanego powietrza. W rekuperatorach Pro Vent wymienniki te wykonywane są z polipropylenu kanalikowego. Jest to elastyczny materiał, który bardzo dobrze przewodzi ciepło. Powoduje to wysoką oszczędność energii, gdyż system ten zatrzymuje aż 70-95% ciepła w budynku.

  Rekuperatory Pro-Vent cechują się również bezawaryjnością. Wielu instalatorów docenia fakt, że produkty tej firmy bardzo rzadko ulegają awaria, a systemy zastosowane wewnątrz zapewniają bezproblemową pracę przez wiele lat.