Rekuperatory Thessla Green

Categories

Ostatnie Wpisy

Oczyszczacz powietrza Thessla Green Particle+ 500

Oczyszczacz powietrza Thessla Green Particle+ 500

Thessla Green Particle+ 500

Więcej szczegółów

Thessla Green

Brutto: 7 903,98 zł

Netto: 6 426,00 zł

Produkt: Dostępny

Opis - Oczyszczacz powietrza Thessla Green Particle+ 500 :

Oczyszczacz powietrza Thessla Green Particle+ 500  jest kanałowym centralnym oczyszczaczem powietrza, który może być zainstalowany w nowej lub istniejącej instalacji wentylacyjnej. Może działać jako centralny oczyszczacz w domu jednorodzinnym lub jako strefowy oczyszczacz w budynku komercyjnym.

Particle+ 500  wyposażony jest w system filtracji Hepa o pomijalnie małych oporach przepływu i filtruje powietrze wentylacyjne tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba. Montowany jest za rekuperatorem na głównym kanale wentylacyjnym doprowadzającym powietrze do budynku. Dzięki czujnikom mierzy stężenie zanieczyszczeń w dostarczanym powietrzu i w zależności od stanu zanieczyszczenia podejmuje decyzję o trybie pracy: Pasywnym lub Trybie Filtracji. W Trybie Pasywnym oczyszczacz nie zużywa filtrów ani energii, powietrze swobodnie przepływa przez baypass omijając zestaw filtrów. Kiedy stężenie zanieczyszczeń w powietrzu jest wyższe, urządzenie przechodzi w tryb filtracji, w którym wentylator oczyszczacza kieruje powietrze do zespołu filtrów.  Particle+ nie dopuszcza do napływu powietrza zanieczyszczonego do budynku, dzięki czemu każdy zakątek w pomieszczeniu jest zaopatrzony w czyste powietrze.

Oczyszczacz powietrza Thessla Green Particle+ 500  to oszczędność miejsca, gdyż montuje się go na głównym kanale wentylacyjnym, a urządzenie zlokalizowane jest w mało uczęszczanym miejscu, jak np. kotłownia czy strych, dzięki czemu staje się niewidocznym urządzeniem. Dodatkowo Particle+ nie hałasuje – urządzenie jest niesłyszalne, w przeciwieństwie do innych urządzeń tego typu. Particle+ ma izolowaną akustycznie obudowę, a hałas generowany do instalacji wentylacyjnej można zredukować stosując niewielki tłumik akustyczny.

Particle+ usuwa blisko 100% pyłów, alergenów, zarodników grzybów, bakterii oraz wirusów z powietrza dostarczanego do budynku, nie dopuszczając do przedostawania się zanieczyszczonego powietrza do pomieszczeń. Nie wykorzystuje przy tym szkodliwego ozonu. Zaawansowany i precyzyjny system informuje na bieżąco o zużyciu i konieczności wymiany filtrów.

Oczyszczacz osiąga niskie zużycie energii dzięki zastosowaniu wentylatorów EC.

Oczyszczacz powietrza Particle+ przeznaczony jest do filtrowania powietrza nawiewanego przez centrale wentylacyjne do pomieszczeń mieszkalnych. Urządzenie umożliwia usuwanie z powietrza pyłu PM10 oraz PM2.5.

Podzespoły wchodzące w skład filtra antysmogowego:

  • – oczyszczacza powietrza
  • ⎯ filtr wstępny
  • ⎯ filtr HEPA
  • ⎯ wentylator
  • ⎯ układ sterowania

Filtry antysmogowe umożliwiają:

  • ⎯ filtrowanie powietrza nawiewanego przez centralę wentylacyjną z pyłów PM10 i PM2.5
  • ⎯ manualne sterowanie wydajnością filtracji
  • ⎯ automatyczne sterowanie wydajnością w zależności od zadanego stężenia zanieczyszczeń na podstawie pomiaru z czujnika      stężenia zanieczyszczeń
  • ⎯ niskie zużycie energii dzięki zastosowaniu wentylatorów EC.

Praca oczyszczacza powietrza Thessla Green Particle+

Do każdej instalacji

Pomijalnie małe i niezmieniające się w czasie użytkowania opory przepływu powietrza umożliwiają montaż Particle+ w każdej, nawet istniejącej instalacji wentylacji mechanicznej.

System kontroli filtrów

Particle+ to jedyny system antysmogowy, który na bieżąco mierzy rzeczywiste zanieczyszczenie filtrów. Robi to dla każdego filtra z osobna. Dzięki temu wymienisz filtry wtedy, kiedy naprawdę będą zużyte.

Usuwa 99,9% smogu

Usuwa cząstki PM10, PM2.5, PM1, alergeny, zarodniki grzybów, bakterie i wirusy z całego powietrza nawiewanego do domu ze skutecznością do 99,9%.

Bez szkodliwego ozonu

Particle+ nie wykorzystuje elektrofiltrów zanieczyszczających powietrze cząstkami ozonu. Powietrze jest oczyszczane wyłącznie mechanicznymi metodami wykorzystując wysokoskuteczne filtry HEPA.

Zobacz jak Particle+ usuwa 99,9% smogu zanim ten trafi do Twojego domu

Particle+ usuwa 99,9% pyłu, alergenów, zarodników grzybów, bakterii oraz wirusów z powietrza wentylacyjnego, dostarczanego do budynku. Dzięki temu jakość powietrza w Twoim domu będzie zawsze doskonała i niezależna od jakości powietrza na zewnątrz.

Oczyszczacz powietrza Thessla Green Particle +

Wymiary oczyszczacza powietrza Thessla Green Particle + 500 :

Wymiary oczyszczacza powietrza Thessla Green Particle + 500

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Oczyszczacza powietrza Thessla Green Particle + 500

Pliki do pobrania (1.95M)

Akcesoria

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Opinie i recenzje

4.9 stars - based on 5 reviews
0.00
(0 opinii)
0
0
0
0
0

2022-04-18

Polecam

Super zakup, godny polecenia. Polecam wszystkim.

Dodaj opinię

Oczyszczacz powietrza Thessla Green Particle+ 500

Oczyszczacz powietrza Thessla Green Particle+ 500

Thessla Green Particle+ 500