Montaż klimatyzacji Wrocław Psie Pole – Zawidawie

Wrocław to miasto, które tętni życiem, intensywnie rozwija się, stwarzając wspaniałe możliwości budowania swojej kariery i zdobycia wymarzonej pracy. Psie Pole-Zawidawie to wyjątkowe wrocławskie osiedle, utworzone w 2004 roku, zatem posiadające już całkiem długą, dwudziestoletnią historią, stworzone z takich części miasta jak Psie Pole, Zakrzów, Zgorzelisko i Kłokoczyce, otoczone zielenią, oferujące wiele ciekawych atrakcji. Dla wszystkich osób, szukających nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań dla swoich własnych biznesów, firm, dla siebie i dla własnych pracowników, serdecznie polecamy nasze usługi profesjonalnego doboru oraz montażu klimatyzacji. To właśnie tak pozornie niewielkie zmiany, pozwalają znacząco poprawić komfort pracy oraz życia.

Informacje ogólne

logo3.png

Czysty klimat
ul. Kwidzyńska 29
51-415 Wrocław
NIP: 8981444857

clock2.png

pon-pt: 8:00 - 21:00
sb: 9:00 - 15:00

Rachunek firmy:

ING Bank Śląski 51 1050 1575 1000 0097 0096 2716

Szczegóły montażu

m2

Mikroklimat w miejscu pracy – dlaczego tak bardzo się liczy?

Często mówi się, że w miejscu pracy najważniejsza jest odpowiednia, motywująca i pozytywna atmosfera oraz sami ludzie. Warto jednak pamiętać o tym, jak wielki wpływ ma także samo otoczenie i warunki, w jakich przebywamy każdego dnia przez tak wiele godzin. Odpowiedni mikroklimat jest ogromnie ważny dla dobrego samopoczucia wszystkich przebywających w danym miejscu osób – przełożonych, podwładnych, odwiedzających firmę partnerów, czy klientów. Poza zagwarantowaniem prawidłowej ergonomii pracy – wygodnych stanowisk biurowych, foteli, biurek oraz dobrej jakości sprzętu elektronicznego, niezwykle istotne jest także zapewnienie optymalnej temperatury oraz jakości powietrza, co najprościej można urzeczywistnić właśnie za pomocą sprawdzonych i niezawodnych klimatyzatorów.

 Jakie zalety niesie za sobą instalacja klimatyzacji w firmie?

 W dzisiejszych czasach klimatyzacja w biurze to już praktycznie standard, bez którego ciężko wyobrazić sobie nowoczesną, dobrze prosperującą firmę. Jeśli więc w Twoim zakładzie pracy jak dotąd nie zdecydowałeś się jeszcze na takie rozwiązanie lub chcesz wymienić swoją starą instalację na nowszą i lepiej prosperującą, zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki klimatyzacji można stworzyć w danym pomieszczeniu odpowiednie warunki, które sprzyjają jak najlepszemu wykonywaniu swoich obowiązków, skupieniu na powierzonych zadaniach, czy słuchanych treściach podczas różnego rodzaju spotkań, zebrań, wystąpień, czy prezentacji. To ważne, aby zarówno w poszczególnych pokojach, na open space oraz w salach konferencyjnych, pracownicy mieli możliwość ręcznego sterowania klimatyzacją, wyboru optymalnej w danym momencie siły nawiewu i temperatury. W szczególności latem, podczas fal upałów, bez dobrze prosperującej klimatyzacji, nie dałoby się komfortowo i przyjemnie spędzać czasu w pracy.

 Czysty Klimat to firma, której możesz bez obaw zaufać

Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby jak najlepiej doradzić, a następnie wykonać szybki i bezproblemowy montaż wybranych urządzeń. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży sprzętów klimatyzujących, grzewczych, dbających o jakość powietrza. Sięgamy wyłącznie po solidne, sprawdzone marki, certyfikowane klimatyzatory, spełniające niezbędne normy, dzięki czemu gotowa instalacja posłuży bez zakłóceń przez wiele kolejnych lat. Bez dwóch zdań klimatyzacja to wspaniałe udogodnienie, jeśli więc interesuje Cię właśnie montaż klimatyzacji Wrocław Psie Pole-Zawidawie, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy zaplanować jak najlepsze rozwiązania dla konkretnych pomieszczeń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.