Montaż klimatyzacji Wrocław Szczepin

Osiedle Wrocław Szczepin to wyjątkowe, odbudowane po wojnie tereny miasta, które obecnie przyciągają inwestorów i deweloperów, stwarzając wspaniałe warunki do spokojnego życia. Mieści się tam wiele firm i lokali usługowych, a niepowtarzalny klimat przedmieścia sprawia, że jest to miejsce chętnie wybierane przez osoby pragnące stabilizacji, szukające swojego wyjątkowego miejsca na ziemi. Nasza firma wykonuje kompleksowe usługi doboru oraz montażu instalacji klimatyzacyjnych we Wrocławiu i najbliższych okolicach. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i do właścicieli własnych firm i przedsiębiorstw.

Informacje ogólne

logo3.png

Czysty klimat
ul. Kwidzyńska 29
51-415 Wrocław
NIP: 8981444857

clock2.png

pon-pt: 8:00 - 21:00
sb: 9:00 - 15:00

Rachunek firmy:

ING Bank Śląski 51 1050 1575 1000 0097 0096 2716

Szczegóły montażu

m2

Dla kogo klimatyzacja może być korzystnym rozwiązaniem?

Tak naprawdę dla każdego. Naszą misją jest pokazanie, że każdy z nas zasługuje na możliwość codziennego funkcjonowania w jak najbardziej dogodnych warunkach. Zarówno w domu, jak i w pracy, powinniśmy móc czuć się maksymalnie komfortowo. Wpływają na to różne czynniki, jednak warto wiedzieć, że to właśnie powietrze, którym oddychamy oraz odczuwalna przez nas temperatura to parametry, które mają największy wpływ na nasze dobre samopoczucie. Jak klimatyzacja może odmienić mikroklimat w pomieszczeniach, w których przebywamy na co dzień?

W naszych domach i mieszkaniach, zwłaszcza podczas snu, niezmiernie ważne jest, abyśmy zawsze mieli optymalną, przyjemną dla nas temperaturę, bez względu na panującą za oknem porę roku. Spanie w nagrzanym, gorącym pokoju może sprawić, że nasz wypoczynek będzie zakłócony, przerywany i nie do końca satysfakcjonujący. W pracy natomiast niezwykle ciężko skupić się na swoich obowiązkach, kiedy czujemy dyskomfort związany z odczuwaniem zbyt wysokiej lub zbyt niskiej temperatury w pomieszczeniach, w których każdego dnia spędzamy przecież tak wiele godzin. Jeśli natomiast całkowicie lub częściowo pracujemy zdalnie, warto pamiętać, że zapewnienie sobie ergonomicznego i wygodnego stanowiska pracy, tak zwanego „kącika biurowego” we własnych czterech ścianach, to nie tylko zakup odpowiedniego biurka i świetnie wyprofilowanego fotela, ale także właśnie zadbanie o jakość powietrza.

 W jaki sposób klimatyzacja wpływa na jakość powietrza?

Nowoczesne klimatyzatory to urządzenia idące z duchem czasu, w pełni bezpieczne, bezinwazyjne, posiadające szereg przydatnych, starannie przemyślanych funkcji. Są łatwe w obsłudze, często nawet sterowanie zdalnie, ciche, estetycznie się prezentujące, zwłaszcza że mogą być montowane w najróżniejszy sposób. W praktyce umożliwiają nie tylko możliwość dowolnej regulacji temperatury i siły nawiewu, w zależności od aktualnych potrzeb, ale dodatkowo wpływają na odpowiedni poziom wilgotności powietrza, nawilżając je lub osuszając, oczyszczając z kurzu i zanieczyszczeń, bakterii i drobnoustrojów, eliminując nieprzyjemne zapachy. Pomieszczenia z zainstalowaną klimatyzacją zawsze są przewietrzone, przyjemnie się w nich przebywa i można odetchnąć w nich pełną piersią.

 Klimatyzacja na wyciągnięcie ręki – z firmą Czysty Klimat to naprawdę proste!

Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi sprzedaży oraz montażu i serwisowania urządzeń klimatyzujących od znanych, zaufanych i sprawdzonych producentów. Chętnie służymy radą i pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia. Montaż klimatyzacji Wrocław Szczepin i okolice – z naszą firmą cały proces przebiegnie bezproblemowo, szybko i sprawnie, a Ty już wkrótce będziesz mógł cieszyć się czystym i świeżym powietrzem w swoim domu albo biurze, o idealnej temperaturze, bez względu na upały, czy inne czynniki pogodowe. Serdecznie zapraszamy!