Montaż klimatyzacji Wrocław Stare Miasto

Dzielnica Stare Miasto we Wrocławiu to niezwykle klimatyczna i niepowtarzalna okolica, pełna zabytków, oferująca wiele atrakcji do spędzania wolnego czasu, ale także idealna przestrzeń do codziennego życia. W tych rejonach miasta istnieje i wciąż powstaje wiele firm i nowych miejsc pracy. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem oraz montażem nowoczesnych instalacji klimatyzacyjnych w swoim domu albo biurze, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami

Informacje ogólne

logo3.png

Czysty klimat
ul. Kwidzyńska 29
51-415 Wrocław
NIP: 8981444857

clock2.png

pon-pt: 8:00 - 21:00
sb: 9:00 - 15:00

Rachunek firmy:

ING Bank Śląski 51 1050 1575 1000 0097 0096 2716

Szczegóły montażu

m2

Klimatyzacja – czy dla każdego?

Z roku na rok popularność klimatyzacji rośnie! I to nie tylko w dużych firmach, czy korporacjach, na tak zwanych open space, gdzie na każdym piętrze pracuje ogromna liczba ludzi. Również w niewielkich, rodzinnych biznesach, a nawet w naszych mieszkaniach i domach, to udogodnienie, kiedyś spotykane jedynie w ekskluzywnych hotelach, czy restauracjach, staje się powoli normą. Naszym zdaniem bardzo słusznie! Każdy z nas zasługuje na to, aby pracować oraz odpoczywać w komfortowych warunkach. A to właśnie odpowiednia temperatura powietrza ma największy wpływ na odczuwany przez nas mikroklimat.

Zarówno kiedy jest nam zbyt zimno, jak i zbyt gorąco, nie jesteśmy w stanie należycie skupić się na swoich obowiązkach – zarówno tych służbowych, jak i tych domowych. Zamiast więc latem męczyć się z powodu uciążliwych upałów, czy też marznąć podczas wilgotnych, deszczowych, czy śnieżnych dni, warto zainwestować w klimatyzację, aby niezależnie od pogody za oknem, móc dobierać dla siebie takie warunki, w jakich w danej chwili czujemy się najlepiej i które sprzyjają naszemu jak najlepszemu samopoczuciu.

Czy klimatyzacja jest zdrowa i nie powoduje nadmiernego hałasu?

Bez obaw – nowoczesne klimatyzatory od znanych i cenionych firm, certyfikowane, spełniające niezbędne normy bezpieczeństwa, to urządzenia, które nie niosą za sobą żadnych zagrożeń, czy negatywnych skutków ubocznych. Należy pamiętać jedynie o ich regularnych przeglądach oraz czyszczeniu filtrów. To sprzęty ciche, nie generujące hałasu, proste i intuicyjne w obsłudze. Mogą występować w najróżniejszych rozmiarach oraz sposobie montażu: klimatyzatory ścienne, sufitowe, podłogowe, przenośne.

Ich ogromną zaletą jest nie tylko możliwość ustawiania dogodnej dla siebie w danym momencie temperatury i siły nawiewu, ale również opcja ochładzania lub ogrzewania powietrza, nawilżania go, osuszania, oczyszczania z przykrych zapachów, kurzu i drobnoustrojów. To ważne, ponieważ utrzymywanie odpowiedniego poziomu wilgotności ma ogromny wpływ na dobrostan całego budynku, eliminując rozwijanie się pleśni i grzybów. Klimatyzatory są także energooszczędne, łatwe do utrzymywania w czystości i okazyjne cenowo. Warto wiedzieć, że najnowocześniejsze modele mogą być nawet sterowane zdalnie – to ogromny plus, cecha, która sprawia, że stają się jeszcze łatwiejsze w codziennym użytkowaniu.

Montaż klimatyzacji – z firmą Czysty Klimat to naprawdę proste

Nasza firma od wielu lat zajmuje się dystrybucją urządzeń grzewczych, klimatyzujących i wentylacyjnych, a także profesjonalnym montażem i serwisowaniem. Mamy na swoim koncie wiele z sukcesem przeprowadzonych projektów i inwestycji – zarówno tych drobnych, dla domów i mieszkań, jak i całkiem sporych – dla biur, zakładów pracy, lokali usługowych. Jeśli więc montaż klimatyzacji Wrocław Stare Miasto to temat, który szczególnie Cię interesuje, cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę i mamy nadzieję na owocną współpracę. Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem oraz pasją do wykonywanego zawodu. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytanie i rozwieją ewentualnie budzące się wątpliwości. Serdecznie zapraszamy!