Wentylatory

Nowość

Wentylator kanałowy Harmann JETTEC REC 70/40/7100S

Harmann JETTEC REC 70/40/7100S

Więcej szczegółów

Harmann

Brutto: 5 994,00 zł

Netto: 4 873,17 zł

Produkt:Dostępny

Opis - Wentylator kanałowy Harmann JETTEC REC 70/40/7100S

Wysokosprawny wentylator JETTEC zabudowany w prostokątnej obudowie. Konstrukcja wykonana z podwójnej warstwy blachy stalowej. Wentylator przeznaczony jest do zabudowy w systemie kanałów prostokątnych. Część modeli posiada dwa wentylatory JETTEC zlokalizowane w jednej obudowie. Silniki jednofazowe, zasilanie ~230V, 50Hz.

Transport czystego, niezapylonego powietrza w instalacjach wentylacyjnych do i z pomieszczeń w obiektach: mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma wystarczającego miejsca do montażu tradycyjnych wentylatorów z wirnikami promieniowymi. Dzięki dedykowanym tłumikom kanałowym może być stosowany do wentylacji obiektów o podwyższonych wymaganiach akustycznych.

Zalety wentylatora kanałowego Harmann JETTEC REC 70/40/7100S :

  • regulacja obrotów
  • obudowa redukująca hałas
  • niskie zużycie energii elektrycznej
  • ocynkowana obudowa stalowa
  • zintegrowany wyłącznik termiczny
  • łatwość serwisowania

Konstrukcja wentylatora kanałowego Harmann JETTEC REC 70/40/7100S :

Konstrukcja składa się z diagonalnego wentylatora typu JETTEC zabudowanego w prostokątnej obudowie (w części modeli występują dwa wentylatory pracujące równocześnie) oraz osobnego, dedykowanego tłumika akustycznego wykonanego z ocynkowanej blachy stalowej. Specjalnie zaprojektowana obudowa (podwójna warstwa blachy stalowej) zapewnia dużo lepszą redukcję hałasu emitowanego do otoczenia niż konstrukcje standardowe. Tłumiki kanałowe można zamontować przed lub za wentylatorem lub po obu stronach jednocześnie. Zastosowanie dodatkowego tłumika SDR pozwala na znaczną redukcję poziomu hałasu emitowanego do kanału wentylacyjnego, w zależności od modelu od 16 do 22 dB(A). Dzięki zastosowaniu energooszczędnych wentylatorów JETTEC uzyskano znacznie bardziej kompaktowe wymiary obudowy, mniejsze zużycie energii elektrycznej, jak również ograniczono straty ciśnienia strumienia przepływającego powietrza, w porównaniu do standardowych wentylatorów z wirnikami promieniowymi. Po zdjęciu pokrywy, sekcję wentylatora można w całości wymontować, w celu przeprowadzenia prac serwisowych.

Wirnik wentylatora kanałowego Harmann JETTEC REC 70/40/7100S :

Wyważany dynamicznie wirnik diagonalny z tworzywa sztucznego z pierścieniem zewnętrznym eliminującym straty ciśnienia wywołane turbulentnym przepływem na końcach łopatek. Łopatki profilowane w celu zachowania jak najmniej turbulentnego przepływu, umieszczone na stożkowej piaście konfuzora, dzięki któremu zasysane powietrze kierowane jest na najbardziej efektywną część łopatki.

Napęd i sterowanie wentylatora kanałowego Harmann JETTEC REC 70/40/7100S :

Jednofazowy asynchroniczny silnik elektryczny (230V, 50Hz). Silniki posiadają zintegrowane zabezpieczenie termiczne z resetem manualnym. Silniki przystosowane są do napięciowej regulacji prędkości obrotowej za pomocą regulatorów transformatorowych w zakresie od 80 do 230V. Stopień ochrony urządzenia IPX4. Klasa izolacji F.

Dane techniczne

Wymiar kanału przyłączeniowego [ mm ]700x400
Wydajność max. [ m3/h ]od 7000 - 8000
Wydajność wentylatora [ m3/h ]7150
Spręż dyspozycyjny [ Pa ]0-700
Spręż wentylatora [ Pa ]720
Napięcie nominalne [ V ]230
Głośność wentylatora [ dB ]56
Temp. medium max. [ C° ]80
Waga wentylatora [ kg ]41,6

Akcesoria

Pliki do pobrania

Karta katalogowa JETTEC REC

Karta katalogowa wentylatora kanałowego Harmann JETTEC REC

Pliki do pobrania (2.28M)

Opinie i recenzje

Dodaj opinię

Wentylator kanałowy Harmann JETTEC REC 70/40/7100S

Wentylator kanałowy Harmann JETTEC REC 70/40/7100S

Harmann JETTEC REC 70/40/7100S