Rekuperatory Wanas

Nawilżacz Wanas UMECTO 600

Nawilżacz Wanas UMECTO 600

Nawilżacz Wanas UMECTO 600

Więcej szczegółów

Wanas

Brutto: 2 942,00 zł

Netto: 2 391,87 zł

Produkt:Dostępny

Nawilżacz Wanas UMECTO 600

Zestaw obejmuje:

  • komplet dyszy
  • uchwyt do montażu ściennego

Cechy nawilżacza Wanas UMECTO 600 :

  • Dobre samopoczucie – powietrze o niskiej wilgotności (zwłaszcza w okresie grzewczym) w głównej mierze przyczynia się do podrażnienia dróg oddechowych i oczu oraz wysuszania skóry, co prowadzi do szybszego starzenia się jej i niszczenia cery. Odpowiednia wilgotność ogranicza podatność na infekcje, sprzyja alergikom oraz pozytywnie wpływa na układ odpornościowy. Suche powietrze jest również przyczyną uczucia zmęczenia, braku koncentracji, problemów ze snem. Na te dolegliwości podatne są szczególnie małe dzieci oraz osoby w starszym wieku.
  • Komfort – ograniczenie unoszenia się kurzu i alergenów, znacznie zmniejsza zjawisko elektrostatyczności. W razie potrzeby nagrzewnica wtórna dogrzewa powietrze w zimie. (Istnieje możliwość obniżenia temperatury w budynku w okresie letnim.)
  • Wpływ na otoczenie – odpowiedni poziom wilgotności wpływa pozytywnie na wygląd oraz żywotność drewnianych mebli czy parkietu, jest korzystny dla roślin i zwierząt.
  • Kompaktowa budowa – dwa urządzenia w jednym. Nawilżacz z nagrzewnicą wtórną wystarczy tylko podłączyć pod sterownik rekuperatora WANAS oraz do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.
  • Higieniczny system - system płukania maty ewaporacyjnej - związki wapnia oraz zanieczyszczenia z wody i powietrza nie przedostają się do pomieszczeń, automatycznie co pewien czas zostają odprowadzane do kanalizacji. Łatwy dostęp do czyszczenia. Brak postoju powietrza.
  • Energooszczędność - jest urządzeniem energooszczędnym, działanie oparte jest na naturalnym (adiabatycznym) procesie odparowywania wody, co przekłada się na niskie zużycie energii. Inteligentny system sterowania zapewnia niskie zużycie energii przez nagrzewnice wtórną, która włącza się tylko w razie konieczności.
  • Łatwe sterowanie – urządzeniem steruje się za pomocą sterownika, który jest standardowo na wyposażeniu każdego rekuperatora WANAS. Jest to urządzenie w pełni automatyczne.
  • Cicha praca – urządzenie nie emituje dźwięku do otoczenia.

Nawilżacz Wanas UMECTO 600 wymiary :

Nawilżacz Wanas UMECTO 600 wymiary

A – powietrze nawiewane do pomieszczeń

B – powietrze doprowadzane do nawilżacza

Dane techniczne

Przepływ powietrza [m3/h]do 600
Średnica króćców [mm]200
Masa [kg]25
Napięcie nominalne [ V ]230/50

Akcesoria

Pliki do pobrania

Opinie i recenzje

Dodaj opinię

Nawilżacz Wanas UMECTO 600

Nawilżacz Wanas UMECTO 600

Nawilżacz Wanas UMECTO 600