akcesoria

Regulator Harmann GT3 T

Regulator Harmann GT3 T

Harmann GT3 T 

Więcej szczegółów

Harmann

Brutto: 756,45 zł

Netto: 615,00 zł

Produkt:Dostępny

Opis - Regulator Harmann GT3 T 

Regulatory (potencjometryczne nastawniki obrotów) do silników wentylatorów EC lub innych urządzeń wyposażonych w wejście analogowe 0-10V. Obudowa natynkowa IP54, przy montażu podtynkowym IP44.

Uniwersalny, mikroprocesorowy sterownik obrotów z funkcją pracy wielostopniowej i programatorem czasowym, przeznaczony do zdalnej lub automatycznej zmiany obrotów wentylatorów wyposażonych w wejście sygnału analogowego 0-10V.

Zalety regulatora Harmann GT3 T :

  • trzy wejścia cyfrowe o ustalonym priorytecie
  • programator czasowy pracujący w cyklu tygodniowym
  • programator czasowy pracy cyklicznej
  • wysterowanie obrotów wentylatora przez ModBus

Funkcje regulatora Harmann GT3 T :

1) Trzy wejścia cyfrowe o ustalonym priorytecie, służące do przyłączenia urządzeń zewnętrznych wyposażonych wyjście w postaci styków bez potencjałowych (przekaźników, detektorów, termostatów, higrostatów, czujników ruchu). Zwarcie lub rozwarcie wejścia (tylko model GT3 T) oznacza wysterowanie obrotów wentylatora zgodnie z priorytetem wejść cyfrowych i wartością napięcia przyporządkowaną dla wybranego biegu. Wartości napięć są dowolnie programowalne w zakresie 0-10V. Dodatkowo dla każdego z wejść cyfrowych dostępne jest regulowane (w zakresie 0-99 minut) opóźnienie czasowe załączenia i wyłączenia biegu (tylko model GT3T).

2) Programator czasowy pracujący w cyklu tygodniowym, umożliwiający zaprogramowanie dla każdego z siedmiu dni, do ośmiu przedziałów czasowych, w których obroty wentylatora zostaną wysterowane zgodnie z priorytetem i dowolnie zdefiniowaną wartością napięcia dla tego przedziału czasowego.

3) Programator czasowy pracy cyklicznej, umożliwiający zaprogramowanie do czterech przedziałów czasowych, w których obroty wentylatora zostaną wysterowane zgodnie z priorytetem, w sposób cykliczny i dowolnie zdefiniowaną wartością napięcia dla tego przedziału czasowego.

4) Wysterowanie obrotów wentylatora przez ModBus. Jeżeli funkcje będą wykorzystywane jednocześnie, będą one pracować ze ściśle określonym priorytetem. Urządzenie zostało wstępnie skonfigurowane i jest gotowe do pracy po podłączeniu. Intuicyjne menu pozwala w dowolnej chwili na podgląd i edycję parametrów.

Dzięki zastosowaniu uniwersalnego wyjścia sygnału analogowego 0-10V, urządzenie współpracuje zarówno z wentylatorami wyposażonymi w silniki komutowane elektronicznie EC, jak i wentylatorami z silnikami asynchronicznymi, z napędem w postaci przemiennika częstotliwości. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w przekaźnik typu NO np. w celu aktywacji (startu) podłączonego przemiennika częstotliwości. Próg załączenia przekaźnika definiowany jest w zakresie 0-10V.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Pliki do pobrania

Karta katalogowa GT3 T

Karta katalogowa regulator Harmann GT3 T

Pliki do pobrania (88.1k)

Opinie i recenzje

Dodaj opinię

Regulator Harmann GT3 T

Regulator Harmann GT3 T

Harmann GT3 T